Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
kes lab sesini aptal herif. Senin yazdıklarını okumamam sana verdiğim değeri gösterir. Ağzını bozsan ne olur? Forumda takma bir ismin , fakr bir fotonun arkasından yazı yazarsın sadece. Artist.
Şunu yazman bile klavye erkeği olduğunu kanıtliyorsun da neyse. Gerçekte karşımda olsan da şunları diyebilsen keşke ama sanmıyorum anca burada dersin. Okuma özürlü olduğun kadar karakter olarak da özürlüsün.

Merhaba, çeviriyi devam ettiriyoruz, düzenli olarak gelecek, kısa sürede güncele ulaşır(biraz editörüne de bağlı). Çeviriyle ilgili bir sorun veya öneriniz olursa bana yazabilirsiniz. \o/

Grup adı vermek yanlış değilse, rain drop, çevirmen sıkıntısı vardı ben üstlendim. Bu hafta sonuna kadar çevirisi biter. Sonrası editörün boş zamanlarına bağlı ama kısa sürede güncelleriz sanırım.

Grup adı vermek yanlış değilse, rain drop, çevirmen sıkıntısı vardı ben üstlendim. Bu hafta sonuna kadar çevirisi biter. Sonrası editörün boş zamanlarına bağlı ama kısa sürede güncelleriz sanırım.
İsim falan vermezsen insanlar nasıl ulaşacak çeviriye? Anladığım kadarıyla henüz bölüm gelmemiş. Gelince burada linkini paylaşırsan güzel olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık