Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Adil demeyen kimse olmaz diyorum gayet basit değil ama zor da olmayan bir sınav, 100 almanın kolay olmasını beklemiyordun herhalde.

Sorduğum sorular adil değil mi sen söyle?
Olum sen bana deseydin ki sana çok soru soracağım neyse 7 soru dedin 1 soru içinde 6 soru sormuşsun. Üstüne de 30 dk da yaz demişsin. Onun cevaplarını yazmak 30 dk yı geçer zaten. Onun dışında düşüneceksin, hatırlamaya çalışacaksın vb. ooo yani o iş yaş. Sen parantez içini kaybetmeyeyim diye iyi yardırmışsın aklına ne kadar soru geldiyse :S

Yani mantıklı değildi sordukların ben seriyi daha ilk kez hıphızlı bir şekilde okumuşum, kütüphaneyi bile doğru düzgün okumamışım çoğunu yine biliyordum baktım ama bilmediğim de var bayağı içinde o yüzden gereksiz yazmam. Soruları tek tek yazsaydın belki 7 soruyu da bilirdim fakat sen 1 soru içinde 6 soru sormuşsun :D

Senin çevirilerini 1 kez okuyan yapardı. Yeni çeviri neden yapmıyorsun, ilgini mi kaybettin? Yazdığın teknikle Viole'nin sınavdan kaç puan aldığını sorsam yine bilemezdi.
Çevrilecek çoğu şeyi çevirdiğimden kaynaklı biraz.Yeni bilgiler gelse çevirmeye devam ederim. Belki bölüm sonu bloglarını çevirmeye devam ederim.

Peki Seviyeci Mule Love shinsoo güçlendirme testinde kaç puan aldı.
2.katta Saklambaç oyununda Quant kaç baang kullanabiliyordu.
Aynı şekilde 20.katta Mule Love,Viole karşısında kaç baang kullanıyordu.

Son düzenleme:
Olum sen bana deseydin ki sana çok soru soracağım neyse 7 soru dedin 1 soru içinde 6 soru sormuşsun. Üstüne de 30 dk da yaz demişsin. Onun cevaplarını yazmak 30 dk yı geçer zaten. Onun dışında düşüneceksin, hatırlamaya çalışacaksın vb. ooo yani o iş yaş. Sen parantez içini kaybetmeyeyim diye iyi yardırmışsın aklına ne kadar soru geldiyse :S

Yani mantıklı değildi sordukların ben seriyi daha ilk kez hıphızlı bir şekilde okumuşum, kütüphaneyi bile doğru düzgün okumamışım çoğunu yine biliyordum baktım ama bilmediğim de var bayağı içinde o yüzden gereksiz yazmam. Soruları tek tek yazsaydın belki 7 soruyu da bilirdim fakat sen 1 soru içinde 6 soru sormuşsun :D
Ama içinden sadece 5 tanesini seçeceksin bence 5 tane absürt değil, hem ek süre de verdim. 3 tanesini rahat bilirdin. 2 tanesi için de düşünürdün biraz. Ben öğretici sorular sormak istedim, yoksa kendimin dahil hiç bilmediği en uyduruk yerlerden manga içinden soru sorardım ama anlamı olmazdı.

Mesela bir yüksek seviyeci ortalama kaç bang yapıyor? Bunu bilirsen cevap vermek 5 sn sürer.

Ama içinden sadece 5 tanesini seçeceksin bence 5 tane absürt değil, hem ek süre de verdim. 3 tanesini rahat bilirdin. 2 tanesi için de düşünürdün biraz. Ben öğretici sorular sormak istedim, yoksa kendimin dahil hiç bilmediği en uyduruk yerlerden manga içinden soru sorardım ama anlamı olmazdı.

Mesela bir yüksek seviyeci ortalama kaç bang yapıyor? Bunu bilirsen cevap vermek 5 sn sürer.
15-20 olması lazım emin değilim yanlış da olabili fakat bu ortalama bir seviyeciydi. Yüksek bir seviyeci hatırlayamadım bir sayı verildi mi? Enryu yu okuduğumda 9000 falan bang yapıyormuş...

Çevrilecek çoğu şeyi çevirdiğimden kaynaklı biraz.Yeni bilgiler gelse çevirmeye devam ederim. Belki bölüm sonu bloglarını çevirmeye devam ederim.

Peki Seviyeci Mule Love shinsoo güçlendirme testinde kaç puan aldı.
2.katta Saklambaç oyununda Quant kaç baang kullanabiliyordu.
Aynı şekilde 20.katta Mule Love,Viole karşısında kaç baang kullanıyordu.
Sende beni mi sınav yapıyon? Hatırlamıyorum ne yalan söyleyim, 13200 skoru. 1 bang için mi izni vardı? Love de sanırım 2 bang kullanıyordu.

Sende beni mi sınav yapıyon? Hatırlamıyorum ne yalan söyleyim, 13200 skoru. 1 bang için mi izni vardı? Love de sanırım 2 bang kullanıyordu.
Hepsi doğru.

Aslında Smoker'ın yaptığı tarzda sorular bulunup böyle yarışmalar yapılabilir.
http://www.korsanfan.com/kategori/bilgi-testi.69/

Yüksek seviyeciler 30-50 baang kullanabiliyor dendi ama bu bilgi oldukça eski olduğundan Sıu fikrini değiştirmiş olabilir.Elodin ile de konuşmuştuk bu konuyu.

Misal Data Zahard 26 baang kullanabiliyordu. Ama Baam 44.katta yani son tren istasyonu katında Siyah Mart olmasına rağmen güçsüz seviyeciye tam anlamıyla diş geçiremedi.
Bence şu an en kötü bir Yüksek seviyeci 50+ baang kullanmalı.

Son düzenleme:
Hepsi doğru.

Aslında Smoker'ın yaptığı tarzda sorular bulunup böyle yarışmalar yapılabilir.
http://www.korsanfan.com/kategori/bilgi-testi.69/

Yüksek seviyeciler 30-50 baang kullanabiliyor dendi ama bu bilgi oldukça eski olduğundan Sıu fikrini değiştirmiş olabilir.Elodin ile de konuşmuştuk bu konuyu.

Misal Data Zahard 26 baang kullanabiliyordu. Ama Baam 44.katta yani son tren istasyonu katında Siyah Mart olmasına rağmen güçsüz seviyeciye tam anlamıyla diş geçiremedi.
Bence şu an en kötü bir Yüksek seviyeci 50+ baang kullanmalı.
Bu sınav güzel olur da o kadar ilgi yok. Biz bize eğleniriz. Bang sayısı gün geçtikçe artıyor ve artacak gibi de duruyor. Her yüksek seviyeci de aynı değildir zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık