Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Yuje sadece Urek'le beraber 2 kez gözüktü işte. Hakkında bir şey bildiğimiz biri değil trolleniyorsun sanki :/
:D
Yazmıyor öyle bir şey, orada Yuje yok. Bana en ünlü iki rehber ırkını söyle.

@Elodin Urek kadar güçlü olsan yanında saklı Kata Kimle gidersin, Mazino'nun bu kulede neye ihtiyacı var, kaliteli bir rehbere. Yuje rehber çıkacak.
Selim belli olmayan şeyleri bana sorup doğruymuş gibi kendi fikirlerini söyleme yav. Dalacam sana en sonunda seride kesinleşmiş olan şeyleri soracaksan sor. Gelmişsin kendi fikirlerini, kendi inandığın şeyleri doğruymuş gibi soruyorsun bana. :(

Şöyle cevabı belli olan şeyleri sor. Gümüş cüce ve Kızıl cadı gibi... ;)

İlk bölümü bitirmeden kapattım. Seçilmiş muhabbeti sarmadı.
Ne kadar elit bir yorum. Kız olsam düşerdim bu yoruma.

Selim belli olmayan şeyleri bana sorup doğruymuş gibi kendi fikirlerini söyleme yav. Dalacam sana en sonunda seride kesinleşmiş olan şeyleri soracaksan sor. Gelmişsin kendi fikirlerini, kendi inandığın şeyleri doğruymuş gibi soruyorsun bana. :(

Bitir artık sen de şu seriyi. En sonunda salıcam spoilerları yeter ama.

Bana bu kulenin hikayesini, efsanesini, mantığını, olayını, amacını anlatabilir misin? Spoiler fark etmez. Çok merak ettim ama seri uzun. :D
Yapmam gereken ufak bir işim var. Saat 17'den beri yataktan çıkıp birazdan başlayacağımı söylüyorum kendi kendime. Hala çıkamadım yataktan. Sence bu üşengeçlikle uzun uzun yazar mıyım? :D
@Elodin anlatsın.

Yuje rehber çıkacak, aksi mümkün değil. Ben sana Kesin olan şeyleri soracağım.

Sen bana pozisyonların birine karşı üstünlükleri anlat, mesela zıpkıncı Vs kılıç ustasında kim avantajlı. Birebir vs de en üstün pozisyon hangisi? Dalga tutucu mu?

Yuje rehber çıkacak, aksi mümkün değil. Ben sana Kesin olan şeyleri soracağım.

Sen bana pozisyonların birine karşı üstünlükleri anlat, mesela zıpkıncı Vs kılıç ustasında kim avantajlı. Birebir vs de en üstün pozisyon hangisi? Dalga tutucu mu?
Olum kesin çıkacak deme yav. Belki adamın çok iyi bir yeteneği çıkacak farklı olarak. Tamam rehber çıkması muhtemel olabilir ama böyle şeyleri kesin dememek lazım.

Oltacılar 1v1 de en iyileri.

@Daredewill Bu arada Miko ingilizce tog discordundan bahsediyordu. Ve evet Yuje'nin rehber çıkma ihtimali gayet yüksek.
@Sir Crocodile Daredevil gibi değil, senin fikrini öğrenmek için soruyorum.
Zahard Arlene'nin bebeğini öldürdüğüne ve Tanrı bir şekilde o bedene tekrar can verdiğine göre ayrıyeten de her şey Baam'ın kehaneti yerine getirmesi yönünde ilerlerken, Baam'ı özgür iradesi olan bir birey olarak görüyor musun? (Garam'ın kastettiği şey de bu aslında, sen tam olarak Arlene'nin oğlu değilsin derken.)

@Daredewill Bu arada Miko ingilizce tog discordundan bahsediyordu. Ve evet Yuje'nin rehber çıkma ihtimali gayet yüksek.
@Sir Crocodile Daredevil gibi değil, senin fikrini öğrenmek için soruyorum.
Zahard Arlene'nin bebeğini öldürdüğüne ve Tanrı bir şekilde o bedene tekrar can verdiğine göre ayrıyeten de her şey Baam'ın kehaneti yerine getirmesi yönünde ilerlerken, Baam'ı özgür iradesi olan bir birey olarak görüyor musun? (Garam'ın kastettiği şey de bu aslında, sen tam olarak Arlene'nin oğlu değilsin derken.)
Şimdi şöyle bir durum da ikilemde kaldım. Aslında özgür iradesiyle hareket eden biri fakat bazı noktalarda bazı kişilerin onu ''kader'' denilen olayla beraber bir yere çekmesiyle buraya kadar geldi. Aslında yine kuleye rahat tırmanabilirdi bana göre. Tabi bu biraz daha zor olabilirdi fakat kendi de dediği gibi bu şeyi kendi istediği için yapacak ''kader istedi'' diye değil. :)

Diğer noktaya gelecek olursam Baam cidden o ölen çocuk mu?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık