Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
1 ayda bu seriyi 3 kere daha bitirirsen belki bir şansın olur, her zaman sorabilirsin.

Aklıma gelmişken sorayım. Urek Mazino'nun yanındaki adamın adı nedir, onun görevi nedir?
Olum adamı gördükte görevini nereden bileyim adamı gördük mü bir şey yaparken?

O siyahlı siyah saçlı adamı diyorsan adı Yuje başka bir adam diyorsan bilmiyorum onu.

@Sir Crocodile
Rachel'ın köle/hizmetçi olması onaylı değil genel bir çıkarım Rochefelix'in dediği gibi.
- Güç, zeka, görünüş her açıdan normal bir karakter.
- Kibar bir kişiliği olmamasına rağmen Baam ve Koon hariç herkese kibar dil kullanıyor.
- Hizmetçilik konusunda yetenekli olduğuna dair gönderme ve kuleye girdiğindeki giysinin hizmetçi kıyafetini andırması
- Baam mağaradayken ona ''dışarıda seçilmişlerin olduğu bir dünya olduğunu ve kendisinin onlardan biri olduğunu söylemesi'' ama buna rağmen Baam'ın onun dövüldüğüne dair hatırası falan.
Kulenin zirvesine ulaşıp yıldızları görmenin, tüm insanlardan uzak ve üstün olmayı simgelediğini düşünüyorum şahsen.
Yazar tarafından onaylı kısım ''onun bir prenses olmadığıyla'' sınırlı

@Miko Evet discorda bakıyorum arada, ne lazımdı?

herhangi birsey lazim degildi, sadece forumdan baskasi takiliyormu diye merak ettim :)
Cehennem Treni sagası bu arc bitip seri ara verecek, ön gösterimler çıkmıyor şu an o yüzden discord pek aktif değil bu günler. Hatta Line da bu yüzden kafalarına göre ara verdi. Bu hafta yayınlamadıkları bölümü sonra yayınlasar da fark etmiyor.

Son düzenleme:
Olum adamı gördükte görevini nereden bileyim adamı gördük mü bir şey yaparken?

O siyahlı siyah saçlı adamı diyorsan adı Yuje başka bir adam diyorsan bilmiyorum onu.
Mazino yanında neye ihtiyaç duyar, Yuri yanında ne gezdiriyor?

Cehennem Treni sagası bu arc bitip seri ara verecek, ön gösterimler çıkmıyor şu an o yüzden discord pek aktif değil bu günler. Hatta Line da bu yüzden kafalarına göre ara verdi. Bu hafta yayınlamadıkları bölümü sonra yayınlasar da fark etmiyor.
Discord unuz mu var?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık