Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Kaç aydır gözümde tütüyor ama pes etmeyeceğim. :/ Epey bir bölüm biriktirdikten sonra en baştan başlayıp güncele gelme niyetim var.

Bu arada aklıma küçük bir düzeltme takıldı.
Gardiyanların tanrısı Zahard'ın herkesin eşit şekilde yaşayabileceği bir gelecek hayali kurduğunu ama daha sonra değiştiğini söylemişti. Hatta ben de buradan bazı teoriler kurmaya çalışmıştım.
Amma velakin hafızasının değiştirildiğini öğrendiğimize göre ne dediğinin pek de önemi yok.
Bununla birlikte Enryu'nun Zahard'ı sahte kral olarak çağırmasından ötürü peki ''gerçek kral kim?'' diye düşünmeye başladım.
Çeviride saygı ekleri çevrilmediği için bazı anlamlar kayboluyor ve bunlardan biri de Garam'ın V'den bahsederken ona soyluluk anlamı belirten bir ünvanla anması da var.
Yani bir ihtimal, Zahard V'yi kendisine başından beri rakip olarak görüyor olabilir ve kuledeki herkesin eşit şekilde yaşama hayali de başından beri V'ye ait olabilir.
Belki de Rachel'ın şu an Baam'a yapmaya çalıştığı şeyi geçmişte Zahard da V'ye yapmıştır: onun kaderini çalmak.
Valla helal olsun çok iyi tahmin ve büyük ihtimalle böyle çıkacak.

Bu arada aklıma küçük bir düzeltme takıldı.
Gardiyanların tanrısı Zahard'ın herkesin eşit şekilde yaşayabileceği bir gelecek hayali kurduğunu ama daha sonra değiştiğini söylemişti. Hatta ben de buradan bazı teoriler kurmaya çalışmıştım.
Amma velakin hafızasının değiştirildiğini öğrendiğimize göre ne dediğinin pek de önemi yok.
Bununla birlikte Enryu'nun Zahard'ı sahte kral olarak çağırmasından ötürü peki ''gerçek kral kim?'' diye düşünmeye başladım.
Çeviride saygı ekleri çevrilmediği için bazı anlamlar kayboluyor ve bunlardan biri de Garam'ın V'den bahsederken ona soyluluk anlamı belirten bir ünvanla anması da var.
Yani bir ihtimal, Zahard V'yi kendisine başından beri rakip olarak görüyor olabilir ve kuledeki herkesin eşit şekilde yaşama hayali de başından beri V'ye ait olabilir.
Belki de Rachel'ın şu an Baam'a yapmaya çalıştığı şeyi geçmişte Zahard da V'ye yapmıştır: onun kaderini çalmak.
tam 12'den vurmussun, epeydir ortaliklarda kimsede yok, tog konusundaki tartismalari ozledim.

Zahardın adam olmadığını biliyordukta bu kadar fırsatçı olduğunu beklemezdim.Demek ki yıldırımlı abimizi alamayacağını biliyor , fırsat oluşturup çocukları aradan çıkarmaya çalıştı.Ve ''V" nin hakkında birkaç ekstra bilgi aldık , iyiydi bu hafta.Önümüzde ki birkaç haftada bu şekilde geçecek büyük ihtimal , en fazla birkaç şey daha öğreniriz bam ve ailesi hakkında ama fazla umutlanmamakta fayda var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık