Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Vsbattles'da Urek'e mass hyper yani süper ses hızı demişler. Bu adamın akranları kıta yok ediyor, ışık hızında bekliyorum top 20'yi.(Jinsung reizi de tabii.)

Ahahaha:alkis:Turan taktiği değil mi o:D
Rak anca taş kemirsin:D:D

Bu yetenek bir "buz pateni pisti"ne benzemiyor mu?:D
Koon'a mızrak daha çok yakışıyor bence:rolleyes:

Son düzenleme:
trio epey guclu olacagi kesin ama bu bolumleri bu kadar da yavas ilerlemesi insani bezdiriyor.
Bence de bir hell trainden çıkışlarını göremedik fakat bana göre siu çok güçlü karakterleri tanıtmak için yapıyor bunu
Zaten okuyucu da yeni karakterlerin daha yeni karakterlerle dövüşmesinden sıkıldığı için siu bizim üçlüye yoğunlaştı powerup almaları falan baya iyi oldu kaç haftadır süren monotonluktan kurtulduk

Bence de bir hell trainden çıkışlarını göremedik fakat bana göre siu çok güçlü karakterleri tanıtmak için yapıyor bunu
Zaten okuyucu da yeni karakterlerin daha yeni karakterlerle dövüşmesinden sıkıldığı için siu bizim üçlüye yoğunlaştı powerup almaları falan baya iyi oldu kaç haftadır süren monotonluktan kurtulduk
pekte kurtuldugumuz soylenemez, halen adim adim ilerliyor, ve genellikle uzatiyor, hayirlisi.
okumayan varsa veya okumayi unutan varsa, blog cevirisi https://www.reddit.com/r/TowerofGod...ubredditName=TowerofGod&confidence=confidence

Bu şeytan işi gittikçe karışıyor ya.

Bu hangi şeytan şimdi. Küçük admin mi? Baam'ın şeytanı mı yoksa Hoaqin'in şeytanı mı. Daha çok üçünün karışımı gibi duruyor :D

Wangnan bakalım babasının yanında güçlenecek mi...
Rak ve Koon muhtemelen Asensio ayarında belki biraz daha güçlü olacaktır gibi geliyor. Baam ise Maschenny'den güçlü olur ama Zahard'ı yeneceğini sanmıyorum.

https://www.webtoons.com/en/fantasy/tower-of-god/season-2-ep-280/viewer?title_no=95&episode_no=361

Misal Rak bu köstebekten daha güçlü hale gelir savunması vs. daha iyi olur.

On aile liderleri birçok elementte ustalaşmış shinsoo konusunda uzun antreman yapmışlar ne kadar çok hızlı gelişsede onların seviyesine bir anda çıkamaz.
.....

Enryu'nun bir canlı yaratabileceği söylenir. Peki neden böyle mi rivayet var. Baam(?)
SIU başından beri manganın sonunu kurgulamış demek ki.

Bunun yanında Phantaminium'un Yuri Zahard'ı öldürmemesi muhtemelen geleceği görmesi veyahut herşeyi kendisinin planlamınsdan kaynaklı. Aizen gibi herşeyin arkasında o çıkacak gibi geliyor.

----
Gustang'ın Arlen'e aşık olduğunu düşünüyorum. Zaten birbirimize uyuyorduk falan diyor. Baam'a V'nin oğlu demeyip Arlen'in oğlu demesi bunu göstergesi gibi.
Muhtemelen Zahard'a da V yüzünden destek verdi ama Zahard'ın yaptıklarını görünce ona kin besledi muhtemelen. Eurasia ve Gustang aile başlarının çocuğu inanılmaz bir shinsoo kontrolüne sahip olacaktır bir de buna Zahard'ın kanı eklenince en güçlü prenses ortaya çıktı. Gustang'ın 13 ay serisini Enne Zahard üzerinden toplama planı bile olabilir.

...

Bu bölümde Baam 43. katın gardiyanının gücünden yardım alıyor gibi. Kendi gücünü ne zaman kullanacak acaba.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık