Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Ara sıra 1 ay gelmediği olmuştur gelir merak etmeyin. Şu an zaten çok birşey yok gelince hepsini birlikte okursunuz.
Ben de öyle yapıcam.

Türkçe bölümler gelmeyince ve ben de son zamanlarda başka şeylerle ilgilenince ortalık baya boş kalmış, ben yeniden başlayayım, Türkçe takip eden arkadaşlar için de bölümler kısa zamanda gelir umarım. :rolleyes:

Bölüm 246 Blog Yazısı

Bu hafta… Urek’in güçlü parmakları var… Bununla birlikte çok güçlü bir karakter olduğundan onu her şeyiyle sergileyemem. Ama bu minik maceraların ardından Ölüm Katı arcı yüksek seviyeciler arası bir savaşa sahne olacak.

Yüksek seviyecilerin savaşı, doğal afet filmlerindeki gibi bir facia olduğundan, genel kural olabildiğince dövüşten kaçınmalarıdır. Karaka burada epey çaresiz gözüküyor ama bilmenizi isterim ki aslında o kadar da güçsüz değil… evet…

Bu arc ‘Baamın sırrı’ ‘Rachel ve Baam arasındaki ilişkinin değişimi’ ‘Hell Joe savaşı ve diğerleri’ ‘Savaş Sonrası’ şeklinde planlandı. Yani şu an oyunun 3. perdesi başlıyor. İlk kısımlar uzun olduğundan bazı yerleri uzatıp bazıları kısaltmak zorunda kaldım, görünüşe göre bunun bazı iyi ve kötü tarafları var^^ .

Neyse şu an ‘Hell Joe savaşı ve diğerleri’ kısmındayız, umarım heyecanla bekliyorsunuzdur.

Baam ve Rachel Hell Joe’nun kalesi için işbirliği yapıyor… bunun biraz aşırı kaçtığını söyleyebilirsiniz.^^

Ama Hockney’nin gözleri gibi birçok değişken olduğundan, bu arcta görülecek daha birçok şey var.

Son zamanlarda Tower of God’ı yazdığım süre boyunca diğer mecralar için çok az şey yaptığımı fark ettim. Eğer bu konuda bir şeyler yaparsam size daha iyi ulaşabilirim gibi geliyor ve her şeyle de tek başıma ilgilenmiyorum sonuçta…

Çok çalışıyorum ama görünüşe göre güçlüklerle karşılaşmaya da devam ediyorum. 7 yıl oldu ama etrafıma baktığımda sanki biraz boş gibi hissettiriyor.

Neyse eğer kararsız kaldıysak, yeniden okuma vakti değil mi? Haha

Gelecek hafta güzel hikayelerle döneceğim. Güzel bir hafta geçirin!

Teşekkürler!

-S.I.U

Diğer mecralar diyince reddittekiler bir umutla anime demiş de alakası yok bence, oyun, ekstra çizim, hikaye gibi şeylerden bahsediyor. Anime çıkacak olsa kendisi yapacak değil sonuçta yapımcı şirketin sorumluluğu :D

Gerçekten de blog makaleleri, ekstra çizimler falan hep ilk sezondaydı, 2. sezonda bölümlerin uzunluğu ve çizimiyle çok fazla zaman geçirdiğinden ekstra pek bir şey gelmedi. Umarım sonunda iyi bir asistan bulmuştur, geçmişte asistanlarından da çok dert yanıyordu bilmem değişti mi.

Türkçe bölümler gelmeyince buraya yazanda olmuyor. Arc baya sağlam ilerliyor.Yuri yi Gram kurtarır derken Baam kurtardı.Hell Joe yu Bamm tek başına indirirse süper olur ama zor gibi duruyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık