Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
@Elodin Androssi kötülük kavramına nasıl baktığınıza bağlı olarak kötü biri sayılabilir. Bencil, egoist bir kişi olarak bu olgular herkese az-çok vardır. Fakat Androssi kendi çıkarları için suçlu-suçsuz ayrımı yapmaksızın diğer insanları feda edebilir, harcayabilir. Kişinin kendi çıkarlarını düşünmesi tabi ki çok doğal bir şeydir. Lakin bu doğrultuda gösterdiği ve de etkilediği kişilerin son durumları, bir çıkarım yapmamıza olanak sağlayabilir. Günlük yaşantımızda bile birçok küçük-büyük böyle olaylar ile karşılaşıyoruz. Ve kendi çıkarları için bize zarar veren insanlara kötü diyoruz. Her kötü veya kötülük bir değil elbet. Kimisi kapkara olmuş, iliklerine kadar kötü iken kimileri de beyaza daha yakın veya griler diyebiliriz vs. Androssi hangi aralıkta tartışılır ama "iyi" kelimesini ben şu anlık Androssi için kullanamam.

Bu özellikler Androssi'de başlarda epey baskın olarak bulunuyordu. Sonraki zamanlarda gördüğüm ve kapıldığım izlenimler bu alanda olumlu gelişmeler gösterdiğine dair. Yapmıyor mu yapıyor elbet gene. Karakter gelişimini SUI yavaş yavaş Baam'ın arkadaşı kıvamına getiriyor. Tabi biraz da dere'lik var Androssi'de orası da ayrı :D
Androssiyiden hoslanmasam da kötü diyememin sebebi genel olarak izlediği yolun Baam'la paralellik göstermesi.
O da Bia prensesleri gibi elit kesimle takılıp prestij toplayabilirdi ama kendi seviyesinin çok altında bir takımı seçti. ( Leesoo takımı genel klasmanda iyi tabi de prensesler ayrı bir sınıf.) Ve kendisine büyük bir problem oluşturmasına rağmen Anak'la kalmaya devam ediyor. Aslında Garam'ın ölüm katında olduğunu 1. sezonda Anak'tan öğrendi ve kendi takımını bırakıp Ölüm katına gelmeyi seçti.
Yani '' Machenny gibi prestijli bir prenses olayım'' derdinde değil de ''ben prenses seçildim ama Anak Zahard senior ve Garam'a olanlar bir gün benim de başıma gelebilir, gerçeği öğrenmeliyim'' şeklinde düşünüyor.
Böyle bu doğrultuda ilerlerken tavırlarının bencil olması onu itici yapar ve kötü diyemeyiz bence.

onemsiz mesaj.
tamamen alakasiz bir post bu ama gostermek istedim, lol oynuyorum epeydir, ve tesadufen oylesine bir opgg'e girdim, en iyi oyunculardan birisinin isminin jyu viole grace gorunce sevindim, ve paylasmak istedim :D

Tower Of God'a ara ara başlayıp bırakmıştım, yaklaşık 1 haftadır ara vermeksizin okuyorum. Birçok küçük deaty kaçırmış olabilirim, şuan 265. sayıdayım. Hepsini geçtim bu Rachel ne böyle, nasıl oluyorda hep çevresinde bu kadar güçlüler olabiliyor bir işe yaramıyorken. :D Bi aydınlatın hele beni, acaba hızlı hızlı okurken birşey mi kaçırdım diye düşünmeye başladım. :D

Tower Of God'a ara ara başlayıp bırakmıştım, yaklaşık 1 haftadır ara vermeksizin okuyorum. Birçok küçük deaty kaçırmış olabilirim, şuan 265. sayıdayım. Hepsini geçtim bu Rachel ne böyle, nasıl oluyorda hep çevresinde bu kadar güçlüler olabiliyor bir işe yaramıyorken. :D Bi aydınlatın hele beni, acaba hızlı hızlı okurken birşey mi kaçırdım diye düşünmeye başladım. :D
tam olarak hatirlamiyor olsamda atolye savasindan sonra emily'i ele gecirdi, bir baska deyimle fug emily'nin tam kontrolunu rachelin eline verdi, gercek dunyadaki facebook gibi birsey, boylelikle guclenmeye basladi.

tam olarak hatirlamiyor olsamda atolye savasindan sonra emily'i ele gecirdi, bir baska deyimle fug emily'nin tam kontrolunu rachelin eline verdi, gercek dunyadaki facebook gibi birsey, boylelikle guclenmeye basladi.
Oraları okudum emily olayı mantıksız sayılmaz ama ondan önce 2-3 grup tarafından ya kurtarıldı ya da kaçırıldı vs. Onlara takıldım ben, neyi var ki bunun da sürekli ya kurtarılıyor ya kaçırılıyor.

Çünkü O'da kuralsız tıpkı Baam gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık