Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Bayadır forumu takip etmiyordum, 275. sayfadan beri okuyorum ve baya konuşma dönmüş. Güzel oluyor böyle okumak.

Bazı arkadaşlar Baam'ın kuleye girdiğini Yuri'ye kimin haber verdiğini sormuş ama benim asıl aklıma takılan Yuri'nin nasıl o kadar hızlı 1. kata geldiği. Baam kuleye girdikten toplasan 10 veya 15 dakika sonra Yuri 1. kata geldi.

15 dakika içinde haber alıpta 1. kata nasıl geldi bu kız. Hatırlarsanız 2. kata çıkmaları günler sürmüştü. Ne kadar kestirmeden gelirse gelsin Baam'a yetişmesi mümkün değildi. Yoksa buna haber verilen Kuralsız Rachel'mıydı? Eachel diye geldi Baam'ı mı buldu desek, o bile o kadar kosa sürede olmaz.

@Elodin

Rephelista dediğin gibi herşeyin arkasındaki kişi çıkarsa hikaye bence çok saçma olur. Trilyonlarca insanın yaşadığı kulede önemli herşeyin arkasında bu kızon çıkması çok ucuz bir hikaye olur.

Bayadır forumu takip etmiyordum, 275. sayfadan beri okuyorum ve baya konuşma dönmüş. Güzel oluyor böyle okumak.

Bazı arkadaşlar Baam'ın kuleye girdiğini Yuri'ye kimin haber verdiğini sormuş ama benim asıl aklıma takılan Yuri'nin nasıl o kadar hızlı 1. kata geldiği. Baam kuleye girdikten toplasan 10 veya 15 dakika sonra Yuri 1. kata geldi.

15 dakika içinde haber alıpta 1. kata nasıl geldi bu kız. Hatırlarsanız 2. kata çıkmaları günler sürmüştü. Ne kadar kestirmeden gelirse gelsin Baam'a yetişmesi mümkün değildi. Yoksa buna haber verilen Kuralsız Rachel'mıydı? Eachel diye geldi Baam'ı mı buldu desek, o bile o kadar kosa sürede olmaz.

@Elodin

Rephelista dediğin gibi herşeyin arkasındaki kişi çıkarsa hikaye bence çok saçma olur. Trilyonlarca insanın yaşadığı kulede önemli her şeyin arkasında bu kızon çıkması çok ucuz bir hikaye olur.
Hangi katta olduğu belli değil ki, belkide yakın bir yerlerdeydi.
ama asıl soru şu olmalı. Ne işi vardı 1. katta?? Gardiyanla görüşmek için gelmişte görünmüyordu.
Evan fenerci olduğunu fark edip ön görüde mi bulundu yada Opera mı, bu bilmecenin cevabı bilinmez.

Baaam bence enryuu ve bir prensesin çocuğu. Enryuu kulenin çıkışını biliyor. Baamda ölüm katında doğdu. Sisonno gücü enryudan geliyo. İkiside zarif bi şekilde dövüşüyo. Mağaradaki zahard simgeside annesi prenses olduğu için.

Neden sürekli baam'ın; zahard'ın, enryu'nun, phanto'nun ya da prenseslerden birinin oğlu çıkmasını istiyorsunuz. Yabancı forumlarda da hep böyle. Klon diyen bile var. Şahsen baamın gücünün 10 ailedekiler gibi güçlerinin yöneticiden veya bir kuralsızdan gelmesini istemiyorum.

Neden sürekli baam'ın; zahard'ın, enryu'nun, phanto'nun ya da prenseslerden birinin oğlu çıkmasını istiyorsunuz. Yabancı forumlarda da hep böyle. Klon diyen bile var. Şahsen baamın gücünün 10 ailedekiler gibi güçlerinin yöneticiden veya bir kuralsızdan gelmesini istemiyorum.
O zaman işte tutarsızlık olur.
Güçlü bir soya sahip olacak ki şuan ki gücünün nedeni şu diyebilelim.
hani kingdom okuyor musun bilmiyorum bir kölede inanılmaz güçlere sahip olabiliyor ama onun içinde inanılmaz efor ve çalışma gerekir ama Baam daha ilk dakkada kendinin özel olduğunu kanıtladı bunun da nedeni olmalı.
Öyle yoldan geçen biri olamaz.

Ona bakarsak zahard kuleye girmeden de öyle alalade biriydi. Enryuu, phnata, urek de keza. Adamlar kendi potansiyelleriyle bir yere gelmiş. Baam niye gelmesin. İllaki güçlü birinin soyundan gelmesi mi gerekiyor.

Ona bakarsak zahard kuleye girmeden de öyle alalade biriydi. Enryuu, phnata, urek de keza. Adamlar kendi potansiyelleriyle bir yere gelmiş. Baam niye gelmesin. İllaki güçlü birinin soyundan gelmesi mi gerekiyor.
kuralsız onlar.
kuralsızların seri için önemi ortada iken alalade demek.
baam zaten özel biri, adam kuleyi kendisi açıyor, baştan fail senin sıradan baam düşüncen.

Phantaminum, Enryu ve Urek kuleye girerken pekte alelade kişiler değil diye biliyorum. Özellikle Phantaminum tüm kuleyi yok edebilecek güce sahip diye açıklaması vardı sanırım Siu`nun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık