Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Yalnız Urek'in yanındaki adam diyor ki onun sayesinde kurtulduk felan. Bir yanlışlık var gibi duruyor?
Orada kendilerini kast etmiyordur, diğerlerini söylüyor büyük ihtimal. Bunları kurtaran adam nasıl olur da bunlar sayesinde kurtulabilir? Yiwha ateşi seviyeciler seviyesine çıkarabiliyor ya, kontrol edemese de, o bir an direnç gösterip fırsat oluşturmuş olabilir.

Ne güzel editlemişsin işte asıl ben blog yazılarını çevirirken SIU'nun ne demek istediğini anlayamıyorum :D
Yalnız Urek'in yanındaki adam diyor ki onun sayesinde kurtulduk felan. Bir yanlışlık var gibi duruyor?
Webtoons.comda da yanı şekilde geçiyor ancak Zumi ve Cletus çevirisi ise sizi o sayede kurtarabildim diyor.
Mantıklı olan da o, yani Yuri'nin o kadar geniş çaplı bir saldırısı karşısında Yihwa ve diğerleri hemen duman olurdu ama Yihwa'nın aile liderinden aldığı o güç saldırıyı küçük bir anlığına durdurabiliyor. Yuje de muhtemelen bir ışınlama yeteneğiyle onları kurtarıyor.

Orada konuşan kılıç ustası yalnız, yardımcısı değil.
Diyolog şöyle.
---
Yardımcı: uyanmadı mı hala?
kılıç ustası: Hayır, o saldırıya karşı koydu ne de olsa. Tabii onu oradan hemen çıkardım ama hayatta kalmamız onun sayesinde oldu. Muhtemelen çektiği acı düşündüğümüzden daha çok.
Yardımcı: Sanırım öyle. ama bu hiç iyi değil, böyle uyumaya devam ederse...
Kılıç ustası: kesinlikle haklısın, zaten bizim de acele edip trene yetişmemiz lazım.
yardımcı odadan çıkıyor.
Yardımcı: görünüşe göre ölüm katına gidiyorlar. bizim de orada yarım bir işimiz vardı değil mi, mazino?
Mazino: evet.
---

Son düzenleme:
Ne güzel editlemişsin işte asıl ben blog yazılarını çevirirken SIU'nun ne demek istediğini anlayamıyorum :D

Webtoons.comda da yanı şekilde geçiyor ancak Zumi ve Cletus çevirisi ise sizi o sayede kurtarabildim diyor.
Mantıklı olan da o, yani Yuri'nin o kadar geniş çaplı bir saldırısı karşısında Yihwa ve diğerleri hemen duman olurdu ama Yihwa'nın aile liderinden aldığı o güç saldırıyı küçük bir anlığına durdurabiliyor. Yuje de muhtemelen bir ışınlama yeteneğiyle onları kurtarıyor.
@Daredewill

Aynen ben de böyle düşünüyorum. Urek olsa bence direk saldırıyı bile durdururdu.:D

line çevirisi gelsin anlarız, olmadı v2 veririz ancak line çevirilerinin daha tutarlı olduğunu düşünüyorum. Hem orada balonun oku yujeye çevirilmemiş, görünmeyen birinin konuştuğu aşikar.

Line çevirileri o kadar da güvenilir değil mesela şu sahne:
White'ı yenen prensesle ilgili Line ''bir prenses'' diyor ama Zumi'nin çevirilerine göre ''onunla aynı aileden bir prenses'' olması lazım. Resimdeki prenses figürü de Arie gibi gözüküyor ve Hoaqin'inkine çok benzeyen bir kılıç tutuyor yani muhtemelen doğru olan bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık