Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Yok ama C seviye kurallı olmak için 50.katta duracaklardır orayı çizebilir. İkiz prensesler C seviye kurallı olmamızı engelleyecek filan denmişti muhtemelen prenses arcı 50.katta olabilir.
Bu 50.kat benim tahminim C seviye kurallı olmak başka katta olabilir tabiki ama en uygunu o gibi.
Doğru C seviye olma durumu var. Dediğin gibi 50. kat olabilir. Teşekkürler bilgi için :D

Şu iki bölüm de baya bilgi içeriyormuş, daha fazla çevirmek isterdim ama çabuk sıkılıyorum :)
216. Bölüm

Fenryl Kaiser’in kontrol ettiği kurdun adı ama İnieta’nın dediği gibi normal Animaların kontrol ettiği hayvanlardan farklı.

Daha çok ailede nesilden nesile geçen bir yetenek gibi.

Başka bir deyişle Kaiser doğuştan bir Anima.

Bu yetenek bir taşıyıcı gerektirmediği için diğer pozisyonları da doldurabilir.

(Taşıyıcı: Alphin’in tilkisi gibi shinsoodan oluşmuş canlıların cisimlenebildiği alan. Onunki kapalı kaldıkları odaydı.)

Değişik durumlarda oldukça faydalı olabilecek bir yetenek.

Tabi ki bu yetenek sadece Kaiser’e özgü değil. Aile üyelerinde nadiren ortaya çıkabiliyor.

Ve kontrol edilen hayvan da farklı olabilir.

Kaiser’in güç seviyesi hakkında pek çok sorunuz olduğuna eminim.

Oldukça güçlü bir rakip: 10 Aileye mensup + Zahard Prensesi olarak seçilebilecek kadar yetenekli.

1000 yıl boyunca daha da güçlenmesi + Yüksek seviye itemler + Kendi mekanında olmasının avantajı…

Tabi ki Baam da sıradışı yeteneklere sahip.

Ama Kaiser’in şu ana kadar hiç yenilmemiş olmasının bir sebebi var. ;)

Hasat Festivali tatili sona erdi (yerel bir bayram işte) Neler yaptınız merak ediyorum.

Ben tatilde de çalışıyordum neredeyse her şey aynıydı.

Ama tatil dolayısıyla etraf biraz daha sessizdi ve ben de biraz rahatlayabildim.

Hem normal yayın hem de öngösterim ara vermek için kötü yerdeydi umarım ara vermeyerek iyi yapmışımdır.

Neyse normal hayatımıza geri dönmenin vakti geldi.

Umarım haftanız güzel geçer, fazla şikayet etmezsiniz ^^

Ben de eski tempomu geri kazanmaya çalışacağım.

Sonraki bölüm için hevesli olmanızı umuyorum

Ve Baam’ın bu problemi nasıl çözeceğini tahmin etmeye devam edin.

Teşekkürler!

SIU
217. Bölüm

Ran ve İnieta arasındaki savaş sona erdi.

Aslında Kaiser ve İnieta arasındaki ilişkiyi tüm detaylarıyla anlatmak istedim

Inieta’nın Kaiser’in emirlerini dinlemesinin ardındaki mantığı da.

Çünkü hikayenin gidişatı için 10 patronun hikayeleri üstünkörü geçildi ve bundan memnun değildim.

İnieta ve Ran sahnelerinin asıl savaş kadar büyük bir etkiye sahip olmasını istedim,

En azından yapmaya çalıştığım şey buydu diyelim.

Umarım bu bölümden aklınızda kalan şeyler ayrıntılar değil de duygulardır.

Inieta epey yetenekli olmasına rağmen Arie Ailesinin kuralları yüzünden dışlanmaya zorlandı.

Tabi gücünün ne kadarı kendi yeteneğinden ne kadarı içinde bulunduğu koşullardan geliyor bilemeyiz.

Ama eğer daha çok sevgi ve ilgi görerek büyüseydi işler çok daha iyi sonuçlanabilirdi.

Arie Ailesi hakkında daha fazla şey öğrenmeye başladık.

Arie Kılıçustalığı sadece Arie ailesine özgü değil aslında.

Normal insanlar da tekniğin farklı biçimlerini öğrenebilirler. Ama onların kılıç kullanımında iyi olmasının bir sebebi var.

Bu yüzden başkaları Arie ailesinden olanlar gibi kılıç kullanamaz.

Ran ve İnieta savaşı neredeyse berabere bitti.

Sonuçta kazanan Ran oldu ama İnietanın desteği yoktu.

Inieta’nın kuleye tırmanmaya Ran’dan çok daha önce başladığını düşünürsek Ran korkutucu denilebilecek bir hızla gelişiyor.

Ve bloğumdaki makalelere gelirsek….

Uzun süredir güncellemediğim ve hikayenin gidişatıyla ilgili bazı şeyler değiştiği için görünümlerini özel yaptım.

Ne zaman halledebilirim emin değilim ama onları düzenlediğimde yine görünüm ayarlarını halka açık olarak değiştireceğim.

Sonraki bölümde Kaiser-Baam savaşına geri döneceğiz.

Kendinize iyi bakın ve hasta olmamaya dikkat edin.

Umarım sonraki hafta için heyecanlanmışsınızdır!

Teşekkürler

SIU

Oltacı-Dalga tutucu şeklinde ilerleyecektir. Sağlam bir silah alabilir zaten SIU alacak demişti.
Bu sınıfların yanında Anima,Wonsulsa,Dansulsa gibi sınıflarıda öğrenebilir. Farklı elementleri kontrol edebilir vs.
Zıpkıncı pek uymaz gibi geliyor muhtemelen sen Enryu'dan yola çıkarak diyorsun.

Edit: Çeviri için teşekkürler bu arada müsait olunca bende çevirecem kaldığım yerden. Birkaç haftayı bulabilir.

İlerde Babam da anima gücü çıkarmı acaba. Şöyle ejderha gibi bişey çıksa süper olur:gamyon:
Valla Babanda farklı bir tür ejderha çıkabilir :D
Anima gücü Baam'a ters düşer gibi. Ama Bia prensesleri anima muhtemelen. Kaiser'in seçilme sebebi de Fenryli kontrol edebilmesiymiş.

Son düzenleme:
Oltacı-Dalga tutucu şeklinde ilerleyecektir. Sağlam bir silah alabilir zaten SIU alacak demişti.
Bu sınıfların yanında Anima,Wonsulsa,Dansulsa gibi sınıflarıda öğrenebilir. Farklı elementleri kontrol edebilir vs.
Zıpkıncı pek uymaz gibi geliyor muhtemelen sen Enryu'dan yola çıkarak diyorsun.

Edit: Çeviri için teşekkürler bu arada müsait olunca bende çevirecem kaldığım yerden. Birkaç haftayı bulabilir.
Benim onu dememin sebebi shinso kullanabildiği sürece hem zıpkıncı hem de oltacı olabilineceğini düşünmemle alakalı. Çünkü HunterxHunter'da ki böyle kati sınırları olan bir sınıflar değil TOG'da ki sınıflar.

Benim onu dememin sebebi shinso kullanabildiği sürece hem zıpkıncı hem de oltacı olabilineceğini düşünmemle alakalı. Çünkü HunterxHunter'da ki böyle kati sınırları olan bir sınıflar değil TOG'da ki sınıflar.
Bir de Koon'un Evan'dan fener kullanmakla ilgili eğitim aldığı net biçimde söylenmişti ama son bölümde zıpkın kullanmaya başladığını gördük o yüzden şöyle bir şey düşünüyorum: Koon Evan'ın öğrettiği fener kullanımının zıpkın fırlatmayla kombine edebileceğini düşündü ve Koon ailesi zaten zıpkıncılarıyla ünlü o da küçükken eğitim almış.
Fenerin belirlediği hedefe ne kadar uzak olursa olsun nokta atışı yapabilmesi veya hedef hareket etse de fenerin kitlendiği hedefi takip eden zıpkınlar atabilmesi gibi bir şey bekliyorum.

İlk sezonda da Kurudan Hachulin'in feneriyle darbeyi uzak bir yerden Ren'e göndermişti ve buna Dansulsa denmişti. Belki de öğrendiği şey Dansulsa'dır.

Bir de Koon'un Evan'dan fener kullanmakla ilgili eğitim aldığı net biçimde söylenmişti ama son bölümde zıpkın kullanmaya başladığını gördük o yüzden şöyle bir şey düşünüyorum: Koon Evan'ın öğrettiği fener kullanımının zıpkın fırlatmayla kombine edebileceğini düşündü ve Koon ailesi zaten zıpkıncılarıyla ünlü o da küçükken eğitim almış.
Fenerin belirlediği hedefe ne kadar uzak olursa olsun nokta atışı yapabilmesi veya hedef hareket etse de fenerin kitlendiği hedefi takip eden zıpkınlar atabilmesi gibi bir şey bekliyorum.

İlk sezonda da Kurudan Hachulin'in feneriyle darbeyi uzak bir yerden Ren'e göndermişti ve buna Dansulsa denmişti. Belki de öğrendiği şey Dansulsa'dır.
Evet olabilir. Bu arada dansolsa da bir sınıf gibi bir şey mi?

Valla Babanda farklı bir tür ejderha çıkabilir :D
Anima gücü Baam'a ters düşer gibi. Ama Bia prensesleri anima muhtemelen. Kaiser'in seçilme sebebi de Fenryli kontrol edebilmesiymiş.
ve zahardin 3 gozu arka planda, acaba bununda mi fenryl gibi anima hayvani var?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık