Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
@Raiden

Valla baam gücünü kabullendi mi yoksa kullanmayı red mi edicek bilmiyorum. Sonuçta yun han sung un teknikleri öldürme odaklı diye hoaqin ile son vs sine kadar kullanmayı istemeyen biri baam. Ama karakter gelişimi de burda devreye geliyor. Geçirdiği her olay esas dünyanın o ütopik düşüncesiyle çeliştiğini gösteriyor. Zaten wangnan son cevabı da gelişiminin göstergesiydi. Koon da şaşırdı buna, genelde acı gerçekleri koon der böyle durumlarda. O yüzden baam gücünü benimsemese de kullanacaktır diyorum. Ama en kilit cevaplar baamın dediği gibi hidden floorda gibi duruyor.

@Raiden

Valla baam gücünü kabullendi mi yoksa kullanmayı red mi edicek bilmiyorum. Sonuçta yun han sung un teknikleri öldürme odaklı diye hoaqin ile son vs sine kadar kullanmayı istemeyen biri baam. Ama karakter gelişimi de burda devreye geliyor. Geçirdiği her olay esas dünyanın o ütopik düşüncesiyle çeliştiğini gösteriyor. Zaten wangnan son cevabı da gelişiminin göstergesiydi. Koon da şaşırdı buna, genelde acı gerçekleri koon der böyle durumlarda. O yüzden baam gücünü benimsemese de kullanacaktır diyorum. Ama en kilit cevaplar baamın dediği gibi hidden floorda gibi duruyor.
Benim gibi düşündüğüne sevindim. Baam istemeye istemeye kullanacak gücünü. En azından öyle görünüyor diyeyim. Klasik shounen ana karakteri gibi "mutlak iyi" olma yoluna girseydi gözümden düşerdi ama öyle olmayacak gibi duruyor. Yaşadığı dünyanın acı gerçeklerini görüp ona göre davranması serinin kalitesini arttırır.

Vaov yeni bölüm çok güzel bir geçiş bölümüydü. Uzun saçlı baamı yeniden göremk ayrıca güzeldi. Plan ise gerçekten güzel. Tam leesoo dehasına uygun. Ama kaiser iyi gördü. Gizlenmelerine devam etmelerini istedi kalan lordların. Kaiserin ben ilgilenirim demesi direk dalması durumuna grlmiyodur herhalde. Çünkü o zmn neden saklanın diyecek. Ama bilmiyorum şuan kendini ne kadar yüksek gördüğüne bağlı.

Bu arada hazır olun arkadaşlar. Baam vs androssi de görebiliriz gibi geliyor pek yakında. Androssi baamım jyu viole grace ismini kullanmaması için vs atabilir. Daha önceden de tek avlamak istediğim kişi trende demişti. Bilmiyorum ama olabilitesi var. Leesoo nun planına ters düşüyo ama androssi vurdumduymaz ve kendi bildiğini yapan biri içimden bi ses böyle bir şey görücez diyo. Ya da direk mecazi diyordur duygusal anlamda yani ama öyle hissettim nedense. İlginç bir vs olur :)

bölüm muhteşemdi. plan çok iyi ama baam'ın grubunun ve trendeki yuri'nin FUG'a olan düşmanlığını düşününce FUG ismini kullanarak insanları kurtaracak olması zararlı bir sonuç verecek. bu plan yüzünden FUG'un ismi daha iyi anılacak ve kulede prestiji artacaktır. bu plan sonunda baam ve jyu viole grace isminin arasındaki ilişki açıklanıp bu FUG bağlantısı koparılmalı. yoksa baam kuleyi tırmanırken istemeden yanında FUG'u da taşıyacak.

onun dışında Kaiser'in isminin çalınması için 10 bossun da da yenilmesi lazım sanırım. kaiser bosslara saklanın diyerek kendini garantiye alıyor sanırım. bu şekilde kaybetse bile ismini kaybetmeyecek herhalde. ben öyle anladım. gerçi hiç kaybedeceğini düşünüyor gibi değildi. bakalım.

bölüm muhteşemdi. plan çok iyi ama baam'ın grubunun ve trendeki yuri'nin FUG'a olan düşmanlığını düşününce FUG ismini kullanarak insanları kurtaracak olması zararlı bir sonuç verecek. bu plan yüzünden FUG'un ismi daha iyi anılacak ve kulede prestiji artacaktır. bu plan sonunda baam ve jyu viole grace isminin arasındaki ilişki açıklanıp bu FUG bağlantısı koparılmalı. yoksa baam kuleyi tırmanırken istemeden yanında FUG'u da taşıyacak.

onun dışında Kaiser'in isminin çalınması için 10 bossun da da yenilmesi lazım sanırım. kaiser bosslara saklanın diyerek kendini garantiye alıyor sanırım. bu şekilde kaybetse bile ismini kaybetmeyecek herhalde. ben öyle anladım. gerçi hiç kaybedeceğini düşünüyor gibi değildi. bakalım.
FUG bağlantısı FUG koptu demeden kopmaz.Kuralsız bulmak kolay bir şey değil malum.
Bu arada sızıntı olmuş önümüzdeki iki bölümle ilgili.
http://imgur.com/a/5dAHg
https://imgur.com/a/4avpD

http://bato.to/forums/topic/25409-s...-god-season-2-chapter-203/page-3#entry1753546

SIU blog yazısında: ''Baam ile Viole aynı paranın iki yüzü gibi. Gerektiğinde Baam'ı Viole olarak göreceksiniz.'' demiş. Yani uzun bir süre daha FUG ile bağı kopmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık