Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Yapma @Elodin lütfen haterlık bir yana dursun ama 2 yıllık eğitimin sonu gado vs olmaması lazım. Bu çocuk yama ya rest çekti gerekirse dövüşürüm dedi. Bunlar baz alındığında yama'nın sağ kolu konuşulmamalı.
Valla seri çok fazla hız kazandı, şu ana kadarki yaklaşık 10 yıllık gelişimine baktığımızda 2 yılda bu kadar gelişmesi biraz abes açıkçası. Gizli katta Allah yürü ya kulum dedi sanki bu da dur durak bilmiyor.
Kallavan için hazırlanıyor da ne biliyim ben onu sezonun finali falan diye düşünüyordum bu gidişle 2 arca kalmaz harcar adamı :D

Jinsung da evet Yurin'in direkt torunuymuş, Zahard'la şahsen tanışmış zamanında.

Valla seri çok fazla hız kazandı, şu ana kadarki yaklaşık 10 yıllık gelişimine baktığımızda 2 yılda bu kadar gelişmesi biraz abes açıkçası. Gizli katta Allah yürü ya kulum dedi sanki bu da dur durak bilmiyor.
Kallavan için hazırlanıyor da ne biliyim ben onu sezonun finali falan diye düşünüyordum bu gidişle 2 arca kalmaz harcar adamı :D

Jinsung da evet Yurin'in direkt torunuymuş, Zahard'la şahsen tanışmış zamanında.
Aynen ama muhtemelen yan karakterlerle dövüştürüp asıl adamları kendi safhına katarak ilerleyecek ve gerçek bir dövüş bizleri bekliyor galiba :mincika:

Madem direk torunu da neden diğer aile üyeleri gibi gözleri kırmızı değil? Bundan dolayı merak ettim aslında.

Aynen ama muhtemelen yan karakterlerle dövüştürüp asıl adamları kendi safhına katarak ilerleyecek ve gerçek bir dövüş bizleri bekliyor galiba :mincika:

Madem direk torunu da neden diğer aile üyeleri gibi gözleri kırmızı değil? Bundan dolayı merak ettim aslında.
Dedesine cekmistir belki

Nerede geçti bu bilgi hatırlayamadım.

Nerede geçti bu bilgi hatırlayamadım.
Maschenny ona El Robina'yla saldirdiginda " Zahard gercekten de benim icin ozel koleksiyonundan bunu mu gonderdin?" mealinde bir sey soyluyordu. O bolumun blog yazisinda da Siu bunu aciklamak istemis:
Jinsung bro seems to be surprised by how serious Zahard is.
The relationship between Jinsung and Zahard is like..
“my granny’s close friend is actually a king,” kind of relationship.
It is rare for 10 househeads or Zahard to have a connection with those who are beneath(?) them
So you can say Ha Jinsung is quite close to Zahard,
as they even shared conversations before
You may have noticed from how he delivered his order this time,
but it is a very very rare occasion for househeads to talk with the ones who are beneath them directly.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık