Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Jirouyu çabuk harcadı mangaka bir tek o kısmını beğenmedim yoksa seri yi güzel bitirdi son savaşlar çok güzeldi
Toriko serisinde dövüşler uzun sürmuyor ve güçlü olan kesinlikle kazanıyor. Çabuk harcadı dediğin Jirou, Aca-Nao kombosuna denk geldi. Acacia Jirouya tüm tekniklerini öğreten kişi. Neo ise ne vursa yiyen bir varlik. Buna rağmen 3 4 tane Mavi Nitroyu indirdikten sonra Aca Neo kombosunu yeniyor, Acacianın yalanından etkilendiği için Acacia mühürden kurtuluyor ve ters teknikle yeniyor Jirouyu. Jirou yüzlerce yıldır ne hasar alsa muhürleyip atlatmış, o mühürler çözülünce patlıyor. Aslında seri hızlı aktığı için çabuk harcandı gibi duruyor ama değil. Jirou antisiyle karşılaştığı için böyle kaybetti. Midoranın ise hem skill çeşidi çok hem Toriko, Starjun ve şeytanlar da araya girdiği için onun dövüşü daha uzun sürmuştü. Jirou bu aćidan da şanssızdı, Setsu veya Don Slime yanında olsa daha farklı olurdu. :)

8 kralın tasarımı harikaydı. Hele Bambina'nın ilk halini acayip sevmiştim ama sonrasında bembeyaz bir şeye dönüştü. Ne gerek vardı diye düşündüm. O hali pek bir sevimsizdi. :D

Nitroların tek yemesi aşırı saçmaydı. jiroununda 2 bölümde ölmeside öyle. Seriyi hızlandırıcam diye şişirdiği karekterler çöp çıktı. Nitrolar serinin başından beri övdü övdü sonra balon gibi batlattı.

Nitroların tek yemesi aşırı saçmaydı. jiroununda 2 bölümde ölmeside öyle. Seriyi hızlandırıcam diye şişirdiği karekterler çöp çıktı. Nitrolar serinin başından beri övdü övdü sonra balon gibi batlattı.

Manganın sonlarına doğru Nitro'ların karşısına çıkan kişiler aşırı güçlüydü. Jiro Nitro'ları tokatlıyordu zaten. Ayrıca Jiro'ya tekniklerini öğreten Acacia'ydı ve rahatlıkla öldürdü onu.

Manganın sonlarına doğru Nitro'ların karşısına çıkan kişiler aşırı güçlüydü. Jiro Nitro'ları tokatlıyordu zaten. Ayrıca Jiro'ya tekniklerini öğreten Acacia'ydı ve rahatlıkla öldürdü onu.
Pramit arcında ne övdü nitroları. Çok çabuk öğrenme yetenekleri vardı . Ayrıca yedikleri anında güce dönüyordu. Bunlar benim gözümde one piecedeki amiraller gibiydi. Bu adamlar evrende gurme işiyle uğraşan kişiler öyle tek yiyecek kişiler değil. Bu kadar gücsüz olup böyle büyük işlerle uğraşmaları ayrıca saçmalıkta neyse.

Pramit arcında ne övdü nitroları. Çok çabuk öğrenme yetenekleri vardı . Ayrıca yedikleri anında güce dönüyordu. Bunlar benim gözümde one piecedeki amiraller gibiydi. Bu adamlar evrende gurme işiyle uğraşan kişiler öyle tek yiyecek kişiler değil. Bu kadar gücsüz olup böyle büyük işlerle uğraşmaları ayrıca saçmalıkta neyse.

Bana da şu an biraz mantıksız geldi. @Reiper'i davet ediyoruz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık