Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

@seyyah @Reiper Toriko renkli manga var mı ?
Okuduğum en iyi macera mangalarından biriydi keşke Animesinin hakkı verilseydi.Belki ileride Toriko 2 ve yeni anime görürüz.:(
Bir yere kadar dijital renklendirme yapmışlardı ilk ciltlerden, 7-8 cilt olabilir. Benim umudum da Shamn King ya da HxH gibi 5-6 yıl sonra tekrar elden geçirilmesi, sansür ya da dandik animasyon olmazsa tutar diye düşünüyorum.

O halde seni kullanıcı adını değiştirmeye davet ediyorum.

OP böyle leş gibi devam ederse Toriko karşıtları bile Toriko'yu takdir eder hale gelecektir. Kınadığın başına gelmeden ölmezsin mi derlerdi :D Toriko'ya laf edenler içten içe kahroluyordur şu an :hhh:
Başka serilerin kötü olması, Torikoyu yüceltmez hacı :)

Seri çöp ama karakter iyi olabilir, bu da nicki almama engel değildir. :rolleyes:

Ne zamandır başlıyacaktım bir türlü başlayamadım, bu da mı çöpmüş, o zaman Çamaşır Suyu tüketeyim. :oleyo2:

Son düzenleme:
Başka serilerin kötü olması, Torikoyu yüceltmez hacı :)

Seri çöp ama karakter iyi olabilir, bu da nicki almama engel değildir. :rolleyes:
Doğru dedin, Toriko'nun yüceliği başka serileri kötü gösterir.

Sen git Ace vs Jinbei 5 gün, Akainu vs. Aokiji 10 sürdü de, sonra Law ve Kidd Koca Ana'yı 20 dakikada yerin dibine göndersin, Kaido vs Luffy 3-4 defa bittiği halde dövüşü sündürdükçe sündürsün. Dövüş sırasında karşındaki senin kadar veya senden güçlüyse muazzam enerji harcaman gerekir, bu durumda dövüşün bırak günleri saatlerce sürmesi bile namümkün. Toriko'daki dövüşler mantıklı olarak genelde birkaç bölümde sona erer ki o bölümler de 5 ila 20 dakika aralığında bir süreye tekabül eder. İnsanlar hazır OP'nin çöplüğünü fark ederken Toriko'nun da farkına varsın diye yazıyorum. Seriyi okumayanlara spoiler olmasın diye detaylı yazmıyorum. Sırf dövüşlerin saçmalık derecesinde uzamadığını bilmeleri dahi seriye başlamaları için yeterli olur diye düşünüyorum.

En çok takıldığım konulardan biri de Neo örgütüydü. İşlenme olarak bakıldığında 'Nerede O"nun kısaltması olabilir çünkü boşa hype kasıp neredeyse hiç işlemedi.

Toriko özellikle zaman atlamasına kadar çok iyi bir seri. Zaman atlaması dönüşü biraz vites düşünce de (tahmin) bence adama dediler sen bunu 10 sene daha devam ettireceksin ama satışların kötü gidiyor, toparla seriyi, sana şu kadar mühlet. Adam da hızlıca seriyi toparladı bitirdi. Bence aynı muameleyi gören Kubo uzun uzun dövüş çizip final dövüşleri geçiştirmek zorunda kaldı, çünkü Jump vermedi ekstra mühlet.

Aslında dönüşte dolduracaktı denizkızlarıyla mangayı, ekmeğine bakacaktı. Oda'dan biraz pazarlama öğrenmiş olması lazımdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık