Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Toplu Taşıma Araçlarındaki Anılarınız

Bir keresinde daha çocukken yıllar yıllar önce bindiğim otobüste vardığım durağın geçtiğini fark etmemiştim dalgın, pencereye felan bakmıyordum ki şehrin dışına çıkmışız. Otobüs bir köye gidiyor olacak ki yanımdaki teyze sen kimdensin kiminsin deyince çakmış, bayağı ötede bomboş arazide inmiş ve yürümek zorunda kalmıştım. Yalnız şans var ki dümdüz otoyol olduğu için dönebilmiştim. Buradan o teyzeye teşekkürler :flaugh:

Ben özellikle yaz aylarında, havanın sıcak olduğu zamanlarda tüm minibüs boşken gidip sadece açılan pencerelerin olduğu koltuğa oturup pencereleri açmayanlara çok gıcık oluyorum :( Veya tüm minibüs boşken gelip senin yanına oturan tipler. Yalnız kalma korkun mu var kardeşim git be. :(

Balıkesir'inde yerlileri var biraz gamsız oluyorlar İzmir'e giderken bunlardan biri asker olmuş Manisa kırkağaça gidecek adamlar Balıkesir sınırına kadar tam 3 kere otobüsün önünü kesti aldılar arkadaşlarını halay felan çektiler manyaklar şoför yeter diyor artık en son şoför dayanamadı bunları solladı bunlar yetişemeyince konu kapandı allahtan.

Belediye otobüsündeydim. Dayının biri bindi.
Şoför:kart okutun
Dayı:Belediye personeliyim
Şoför:yalnızca büyükşehir belediyesi personeli ücretsiz binebilir siz ilçe belediyesindesiz.
Dayı:ne alaka ya aynı parti değil mi?
Şoför: partiyle ne alakası var lütfen kart okutun yoksa indireceğim.
Dayı:aç o zaman inecem

Dayı otobüs harekete geçince arkadan O.Ç. diye bağırdı gülmekten yarılmıştım:hhh:

Belediye otobüsündeydim. Dayının biri bindi.
Şoför:kart okutun
Dayı:Belediye personeliyim
Şoför:yalnızca büyükşehir belediyesi personeli ücretsiz binebilir siz ilçe belediyesindesiz.
Dayı:ne alaka ya aynı parti değil mi?
Şoför: partiyle ne alakası var lütfen kart okutun yoksa indireceğim.
Dayı:aç o zaman inecem

Dayı otobüs harekete geçince arkadan O.Ç. diye bağırdı gülmekten yarılmıştım:hhh:
O dayı gibi insanları ve o zihniyeti bu ülkeden sonsuza dek yok edebilmek için canımı verirdim. Şoföre helal olsun

Son düzenleme:
Bir ani yasamadim. Sadece her allahin gunu bir minibuscunun kavgasi nedeniyle gecikme yasardim. He birde bazen arac arizalanir aktarma yapardim. Bazen de yolcularin kavgalarina taniklik ederdik soforle kavgalarina o kadar. Hep kisir dongu.

Bu arada fazla sade bir hayat yasadim o kadar aksiyonsu hikayelerim yok maalesef :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık