Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Toei Animation

@Monkey D. Luffy @Kaan Şimdi pratikte Madhouse çizimlerde iyi ama el attıkları ne kadar meşhur manga varsa senaryolarını iç ettiler.

-Death Note ( eksik konular çok fazlaydı) ,

-Shigurui (çizimler muhteşem konu mundar edildi.),

-Claymore(Aylık serilere atlamaya devam çizimler ortalama konu mundar edildi.)

-Tenjou Tenge(Özellikle meme çizimleri çağın ötesiydi ama konu mundar edildi, yan konu ana konu olmuş yan karakterler olayı götürüyor falan.Normal Tenjou Tenge Mangada finale adım adım giderken level atlıyordu)

-Devil May Cry ( -Baba bu oyun serisinin çok fanı var çekelim şuan bi anime - Çekelim aslanım ama bktan olsun olurmu? -Olur :) )
- High school of the dead (müdür bunu çekmesekmi başı var sonu yok mangasinın? Müdür: çek çek meme var satar)

-Btooom! (Çekin çekin yarım kalsın gitsin, manga okurlar boşverin)

Daha vardır ada aklıma gelmiyor. Para için mundar olan eserlerden bazıları bunlardı.

Çok iyi olan işleri

-Monster(Birebir)
-Texhnolyze( Zamanın ötesi)
-Parasyte
-HxH
-Death Parade

Malum endişelerimden ötürü ne Overlord izleyebiliyorum ne de One Punch sizin sezon sonu genel yorumlarınıza göre başlıyacam artık

Adamların ne suçu var? Bazen bir bölümlük mangadan iki bölüm çıkar diyorlar. O beğendiğimiz animasyon şirketleri 3-4 bölümlük mangayı bir bölüme sığdırıyor. Ben olsam bu kadar özenmem bile.
Bunu anlatamıyorsun işte. :( OP'un ilk arcları 2-3 mangadan 1 anime hazırlanarak yapılıyordu ve o animasyon ödül aldı. Sonradan 1 mangaya 1 anime yapmaya başladı adamlar.

Bunu anlatamıyorsun işte. :( OP'un ilk arcları 2-3 mangadan 1 anime hazırlanarak yapılıyordu ve o animasyon ödül aldı. Sonradan 1 mangaya 1 anime yapmaya başladı adamlar.
O da onların hatası işte. Yer yer filler bölümler verselermiş ya. Ya da time-skip sonrası ara da verebilirlerdi. Hani göz göre göre işleri bu seviyeye getirenler başkasıymış gibi konuşuyorsunuz. :( Adamlarda biraz gurur olsaydı bu kadar laf yemeyi kendilerine yedirmezler ama paranın getirdiği huzur o gururu hiçe sayıyor demek ki.

O da onların hatası işte. Yer yer filler bölümler verselermiş ya. Ya da time-skip sonrası ara da verebilirlerdi. Hani göz göre göre işleri bu seviyeye getirenler başkasıymış gibi konuşuyorsunuz. :( Adamlarda biraz gurur olsaydı bu kadar laf yemeyi kendilerine yedirmezler ama paranın getirdiği huzur o gururu hiçe sayıyor demek ki.
Zaten az para veriyorlarmış, üstüne bi de stajyer çalıştırıyorsalar.

İlk 5te falan diyorlardı. Sanırım pek laf yemiyorlar Japon ağabeylerden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık