Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Witcher (2019-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 10 45.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 12 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    22
Cast olmamış demiştim, gene diyorum hiç olmamış. Makyajsız hali budur herhalde, yara izi, yaşlandırma falan gelirse bir nebze kurtarır belki.

Oyuncu seçimleri ile benim gözümde bitmiş dizidir.

Neyse CD Projekt bu rezaletin arkasından yeni bir witcher oyunu patlatırda keyfimiz yerine gelir.

Netflix'e gram güvenim yok ama seriyi o kadar çok seviyorum ki izlemeden edemeyeceğim. Sırf The Witcher ismi bile bir şansı hakediyor.

Sjw iğrençliği yüzünden tutmayacak bir dizi daha.
Kitapta anlatılmış bir karakteri farklı bir şekilde kafalarına göre çiziyorlar.
Hayır ırkçı veya homofobik değilim, dizilerde siyahi bir karakter gördüğümde asla rahatsız olmadım şu zamana kadar.
Ama kitapta bu şekilde tasarlanmış bir karakteri değiştiremezsin, yok öyle bi dünya.
Ayrıca Netflix tüm dizilerine zorlama olarak siyahi, hintli, ve gay karakterler koyup ''bakın biz bunları da insan yerine koyuyoruz'' diyerek ırkçılık yapmış oluyor.
Kısacası izlemeye bile değmez.

Dizinin cast'ına yeni baktım. Karakterlere bakarsak ilk sezon ilk kitap işlenecek. Güzel hikayeler vardı,diziye aktarılırsa bunlar yine başarılı ve güzel olur. Ama keşke oyuncu seçimlerine önem gösterseler tüm parayı Henry Cavill'a mı bastınız ne yaptınız?!

Bence gayet yakışmış. Kitaplardaki Geralt'ın tasvirine oldukça benziyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dizinin cast'ına yeni baktım. Karakterlere bakarsak ilk sezon ilk kitap işlenecek. Güzel hikayeler vardı,diziye aktarılırsa bunlar yine başarılı ve güzel olur. Ama keşke oyuncu seçimlerine önem gösterseler tüm parayı Henry Cavill'a mı bastınız ne yaptınız?!
Tüm oyuncuları AKP Gençlik kollarından seçmişler sanırım. Öyle bir hava var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık