Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Witcher (2019-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 10 45.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 12 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    22
Dizinin cast'ına yeni baktım. Karakterlere bakarsak ilk sezon ilk kitap işlenecek. Güzel hikayeler vardı,diziye aktarılırsa bunlar yine başarılı ve güzel olur. Ama keşke oyuncu seçimlerine önem gösterseler tüm parayı Henry Cavill'a mı bastınız ne yaptınız?!
İlk sezon ilk iki kitap uyarlanacak.

Zaten sadece 1 sezon çekmeyecekler miydi?
Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?
Öyle bir şey dendiğini hatırlamıyorum. Böyle bir şey deneceğine ihtimal dahi vermiyorum. Bu dizi kitaptan uyarlama. E ilk sezonda bütün hikayeyi veremezler ki zaten. Biz sadece bir sezon çekeceğiz dersen yazar da sana ........ çeker. Ne kadar tuttuğuna bağlı olarak biraz daha devam edebilir veya Arayıcının Efsanesi gibi rafa kaldırılır. Ama ilk sezondan ben bunu tek sezon çekeceğim diye kimse demez hatta uyarlamanın uyarlamasının çekildiği, bitmiş serilerin devamının para için zorlama bir şekilde çekildiği şu dönemde biz sadece kitapları uyarlayacağız bile demezler, çok tutarsa başka bir witcherı konu alan dizi bile çekilir yani, olmayan şey değil bunlar.

Heyecanla beklediğim bir dizi olacak fakat ne yazık ki güzelim seriyi balon çıkaracaklar. Bunun sükse yapmasında ki en büyük etken olan CD Project bu projede olmayacak olması 1. etken olacak...
2. etken ise oyuncu kadrosu malesef... 3. etken de Netflix seriyi p.ç edecek gibi ama umarım düşüncelerimde yanılırım da güzel bir dizi ortaya çıkar bizleri hayal kırıklığına uğratmazlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık