Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Witcher (2019-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 10 45.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 12 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    22
Ne kitabın ne de dizinin oyunla alakası yok zaten. Bu tarz beklentileri olan varsa hayal kırıklığına uğrar.
Bildiğim kadarıyla oyun kitabın sonrasını anlatıyor. Ama dediğin gibi oyun kitabın kendisini anlatmıyor.

1. Kitap oyunun 27 sene öncesini anlatıyor diye hatırlıyorum. O yüzden oyuncunun yüzünde henüz çizik falan yok.

Oyun kendine göre bir geralt tasarlamış. Dizi’de istediği gibi tasarlayabilirdi ama mümkün olduğu kadar benzetmeye çalışmışlar ki buna mecbur değillerdi.
“O yüzden tipi benzememiş” “bu ne ya”
gibi söylemleri garipsiyorum. Dediğin gibi aynısı olmasını bekleyenler hayal kırıklığına uğrar.
Atmosfer ve oyunculuk iyi olsun yeterki.

Serinin bir uyarlaması (Oyunlar. Gerçi uyarlama da sayılmaz ama siz anladınız.) çok başarılı oldu, hatta çıkış noktası olan kitaplardan daha başarılı oldu, umarım aynısını dizi için de söyleyebiliriz.

Bir ara çok karamsarlığa kapılmıştım ama şuan hafif umut kırıntıları var. Umarım batırmazlar 7 senedir takip ettiğim seriyi. :(

Dizi tuttukça arttırırlar bence.
Başlangıç olarak normal.
Tutmasından önce isim önemli sen ne çekiyosan çek isim büyükse (Brad pıtt gibi) 1 milyondan aşağı teklif veremezsin. Adını duymadığın oyunculan yan roller de 200 binle başlıyo, baş rol 400 bayağı az. Henry en tepe değil kabul ama 600 aşağısı olmaz. Yüksek ihtimal rolü çok istedi üçretten de feragat etmiş olabilir.

Tutmasından önce isim önemli sen ne çekiyosan çek isim büyükse (Brad pıtt gibi) 1 milyondan aşağı teklif veremezsin. Adını duymadığın oyunculan yan roller de 200 binle başlıyo, baş rol 400 bayağı az. Henry en tepe değil kabul ama 600 aşağısı olmaz. Yüksek ihtimal rolü çok istedi üçretten de feragat etmiş olabilir.
Hem o yüzden olabilir hem yeni ve çok riskli bir proje olduğu için de olabilir. Eğer dizi tutarsa henry’nin ücreti birden tavan yapabilir. Bir de dizi’nin maliyeti çok fazla olacaktır çünkü birçok after effect isteyen sahneler olacak aynı zamanda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık