Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfadaki Sevmediğiniz Kişi

Sevmediğiniz üyeler?

• Kullanılan toplam oy
    136
Luffy ve Zoro: Bir bütündür ayrılamaz. Amaçları uğruna hiç bir şeyden çekinmeyen geri vites kavramı olmayan iki abide karakter. Ruhları asil.
Sanji: Bahtsız bedevi :( karizma akıyor paçalarından (burun kanamalarını saymazsak oda'nın ayıbı sanjiyi bağlamaz) ortamların hızlı çocuğu
Franky: Okeye 4. arayan tayfanın ilacı, monster trio' nun yancısı. Anadolu robotu :D iyi görünme çabasına girmeden iyi olan erdemli şahsiyet
Nami ve Robin: Geminin kadını tayfanın anaları :D Tayfanın zeka kapasitesinin yarısını çeken namusuyla korsanlık yapan hanımefendiler.
Chopper: Meyvesini ağlatan, sonuna kadar kasan tatliş doktorumuz. Ciddileştimi de aynı kişiler diye mi sorguladığım. Tayfanın ergeni :D
Brokk: Görmüş, geçirmiş adam. Her göründüğünde tebessüm ettiren kulakların pasını silen Soul King
Usopp: Ölsün ! :of:

Nami, tayfadaki en önemli kişilerden biri. Sıralayacak olsak ilk üçe rahat girer. Saçma sapan ağlayıp sanji kun sanji kun diye gezdiğini nerede gördüğünüzü bir açıklarsanız, ben de bileyim. Madem sevmiyorsun, adam gibi şeyler savun da komik gözükme ya.

Nami, tayfadaki en önemli kişilerden biri. Sıralayacak olsak ilk üçe rahat girer. Saçma sapan ağlayıp sanji kun sanji kun diye gezdiğini nerede gördüğünüzü bir açıklarsanız, ben de bileyim. Madem sevmiyorsun, adam gibi şeyler savun da komik gözükme ya.
Nami değil de Robin çok garip hareketler yapıyor son zamanlarda.Sonunu iyi görmüyorum.Devrimciler üzerinde sanki deney yapmış gibi.
Abuk subuk çizimleri sevimli bulmalar,durup dururken canice şeyler uydurmak falan garipleşti iyice. :/

Nami değil de Robin çok garip hareketler yapıyor son zamanlarda.Sonunu iyi görmüyorum.Devrimciler üzerinde sanki deney yapmış gibi.
Abuk subuk çizimleri sevimli bulmalar,durup dururken canice şeyler uydurmak falan garipleşti iyice. :/
Canilik konusunda daha da gelistirecektir o kendini, ona suphem yok. :D Zalim kadin. ^^
Devrimcilerle ilgili olayini gorsek hos olurdu.

13th_warrıor

Sen ciddimisin bu söylediklerin saçma sapan şeyler ben ortada fayda göremiyorum.Sanji kun sanji kun diye geziyor etrafta bi halta yaradığı yok.Robin varken nami nin esamesi okunmaz tayfada
Nami yi nasıl gereksiz bir karakter olarak görüyorsun sen anlamadım. :bilmem: Rotacı olan bir karakter ve diğer rotacılardan katlarca daha yetenekli biri sen gelmişsin bu karaktere gereksiz diyorsun. Sanırım One piece nin denizlerde geçtiğini unuttun. Yetenekli bir rotacı olmadan One Piece de ne kadar güçlü olursan ol hiçsin. Hadi rotacı bulunur dedin diyelim. Punk Hazard da kaçışta dumanı iklim aygıtı ile dağıtıp canlarını kurtarıyor. Arabasta arcta kadını yendi (bay1 in eşi). Gök adalara çıkarken onun yetenekleri ile canavar akıntı ile çıktılar. En büyük örnek olarakta Shiki nin onu övmesi . Onlarca rotacının tahmin edemediği kasırgayı söylüyor Shiki ye daha ne yapsın ?

Böyle tayfayı bütün olarak sevmeyenler bana garip geliyor nedense. Ben hepsinin ayrı bir yeri olduğunu düşünüyorum. Zaten sevmediğim bir üyesi de yok. Özellikle herkesin şu gereksiz gördüğü USOPP ve BROOK'u acayip severim. İkisi de çok değerli. Canlarım ciğerlerim velhasılı kelam... Ama en çok Robin'e değer veriyorum orası ayrı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık