Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfadaki Sevmediğiniz Kişi

Sevmediğiniz üyeler?

• Kullanılan toplam oy
    136
Usopp çok gerçekçi bi karakter. Robin'in tayfaya girişi filan hiç ısınamadım, bi de çok gereksiz bi ''ben olgunum'' tavrı var. Bi de Usopp'un tayfayla ters düştüğü kısımda Zoro'nun Luffy'i gazlamasından beri Zoro'ya da kılım.

Usopp korkak olabilir ama hemen hemen her arc kilit bir nokta oynuyor adam ayrıca bu korkaklığı nedeniyle bir dövüşten kurtulduğunu da görmedim hatta herkesten çok dayak yiyor adam genede yaranamamış.Ayrıca gerektiğin de Enelin karşısına çıkıp adamsan beni de çarp demiş arkadaşının hayaline gülündüğünde tonluk balyozdan kaçmamış bir adamdır he çirkin diye sevmiyorsanız ona bir şey diyemeyeceğim :artiz:
En sevmediğim karakter Nami o ilk ihanetini bile unutamıyorum nedense para için uykusunda Luffy'i boğazlayabilir diye düşünüyorum.

Nami nin bizim tayfafa 3-4 tane faydasını söyliyin?Gereksiz bir karakter.
Zoro ve Luffy kavgasını bitirdi.
Grand Line'a geçişi sağladı.
Yeni dünyaya girmeyi sağladı. Rotacı olmasa ilerleyemezdi tayfa.

Her macerada Nami'nin yetenekleri ön plana çıkarılıyorken bunu söylemek tuhaf.

Şuan bir anda aklıma gelen bunlar. Biraz daha düşünsem daha çok şey gelir aklıma.

Zoro ve Luffy kavgasını bitirdi.
Grand Line'a geçişi sağladı.
Yeni dünyaya girmeyi sağladı. Rotacı olmasa ilerleyemezdi tayfa.

Her macerada Nami'nin yetenekleri ön plana çıkarılıyorken bunu söylemek tuhaf.

Şuan bir anda aklıma gelen bunlar. Biraz daha düşünsem daha çok şey gelir aklıma.
Sen ciddimisin bu söylediklerin saçma sapan şeyler ben ortada fayda göremiyorum.Sanji kun sanji kun diye geziyor etrafta bi halta yaradığı yok.Robin varken nami nin esamesi okunmaz tayfada

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık