Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfadaki Sevmediğiniz Kişi

Sevmediğiniz üyeler?

• Kullanılan toplam oy
    136
Usopp beni delirtti SOP operasyonunda. Gerçekten çıldırıyorum adama. Tamam korkak falan karakteri bu. Hatta hayali cesur olmak evet ama abi nerelere geldik seride "Hala daha mı?" diye sormadan duramıyorum. :mad:

Gereksiz bulduğum karekter brook;
Tamamen çöp, sapıklığı sanjide var, korkaklık desen tayfanın yarısında var. Kılıç ustası desen elimizde zoro var. Hiç bir işe yaramaz. Sırf luffy müzisyen istiyor diye bunu aldı. Bir teoriye göre tayfa 10 kişi olacak bu kadronun Brookla doldurulmadı ne kadar doğruydu tartışılır. En azından özgün bir karekter bulunabilirdi savaş gücü olmayacaksa bile.
;Brook mu özgün değil... Adam iskelet bir müzisyen kılıç ustası :at:

kör topal

Usop; aldığı nefes bile ona fazla.
Nami ölse ne güzel olur.
Brook hayali bile yok.
Franky ve Chopper hayalleri batsın.
Oldu o zaman biz kalkalım.

Brook. Ne işe yarıyor bilmiyorum. Ayrıca esprileri de komik değil. Kıyafetleri de hiç hoş değil. Rüküş. Evlenemez de artık. Ohh canıma değniz. Erkek dediğin yapılı olur ne o öle kemik.
Bence kemik olması normal, hani ölmüş ya o sırada tüm etleri felan gitmiş o yüzdendir o. :D :D :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

MDL_Roronoa

Brookun verdiği katkıyı cd çalar bile verir. Franky yapsın bir tane konu kapansn. Korkak kılıç ustası. Hala aklımda yahu Samurayın gövde kısmından korkup kaçması.

Ben franky kadar itici bir karakter görmedim. Adam bildiğin sevimsiz. Ozellikle iki yıl sonra daha da çirkin oldu. Onun yerine başkası gelse hiç üzülmem

Tabii ki de zoro. Üç kılıç nedir allasen? Seride iki kılıç bile ender olan bir şeyken, farklı olacağım diye adamın ağzına kılıç sokmanın hiçbir güzel tarafı yok. Yani adamın eline silah yerine sapan vermekle aynı şey değil. Herif ağzını eli gibi kullanıyor resmen. Ben böyle bir şeyi hem de böylesi bir seride güçlü olma isteğinin göstergesi olarak algılayamam. Velhasılı çirkinsin zoro adın da çakma düz yolda bile yürüyemiyorsun keşke ölsen.

Ayrıca brook adamdır. Onu bu hale düşüren adamın elinden kemanı alıp elektro gitar veren mangaka ya da animatör ya da her kimse odur. Bu adam muhtemelen yaşayan en eski korsan belki rogerdan önce yaşanan bazı olayları biliyordur ve rehber olabilir. Nazik centilmen ve Luffy ye gerçekten saygı duyan bir adam. İş dövüşmeye geldi mi de dövüşüyor gücü çok olmasa bile. Korkak diye suçlamak anlamsız tayfanın yarısı zaten korkak. Bu adamın asıl özelliği tecrübesi ve sanatsal becesidir bunu kullanmayan odaysa brooku suçlamanın bi anlamı yok. Yeni binks sake ler bekliyoruz sadece. Gerekli olan zamanda tayfaya huzur versin dinlendirsin kemanıyla bir yandan da geçmişten bir şeyler anlatsın tadından yenmez.

Son düzenleme:
Usopp beni delirtti SOP operasyonunda. Gerçekten çıldırıyorum adama. Tamam korkak falan karakteri bu. Hatta hayali cesur olmak evet ama abi nerelere geldik seride "Hala daha mı?" diye sormadan duramıyorum. :mad:

;Brook mu özgün değil... Adam iskelet bir müzisyen kılıç ustası :at:
Karakteri orijinal değil diyorum. Iskelet olması dışında bir özelliği yok. Kılıç ustalığı çok vasat düzeyde. Bence bartolomeo ve ya Cavendish daha Özgün Karakterler.

Brook,
O şaç tipi ve giyimiyle hiç yakıştıramadım bizim tayfaya. Hazır iskelet olmuşken, psikopat bir iskelet ve kurukafa iskelet olması daha güzel olurdu. Şimdiki haliyle hiç istemiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık