Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfadaki Sevmediğiniz Kişi

Sevmediğiniz üyeler?

• Kullanılan toplam oy
    136
Şimdi karakter özelliklerini sorgulamak istemiyorum ben memnunum karakterlerinden genel olarak.
Özelliklerine gelirsek bence tüm tayfanın orjinal bir özelliği olması lazım diye düşünüyorum.Ne demek mi istiyorum anlatayım şimdi:
Mesela Bellamy tayfaya gelecek mi muhabbeti olmuştu.Bana saçma geliyordu kişiliği bir yana meyvesi bizim esas elemana çok benziyordu o yüzden gelmesine gerek yoktu.Hepsi düşmanıyla eşleştiği zaman farklı tür alanlarda vsler izliyoruz ki buda güzel yapıyor bence one pieceyi.
Luffy paramecia meyveli kaptan,Kılıç ustası zoro,meyvesiz teknik dövüşçü Sanji,nişancı Ussop,teknolojiyi kullanan franky,Zekasını kullanan Nami,Zoan meyvesini kullanan chopper,değişik meyveli(sugar klasmanı)Robin...
Gördüğünüz gibi bu 8linin gireceği vsler birbirlerinden tamamen farklı oluyor ve hepsinin ayrı bir tadı oluyor fakat Brook için aynısını söyleyemeyeceğim ne yazık ki. Yani zaten kılıç ustamız vardı bir tane daha gelmesine hiç gerek yoktu.Brook kendi dövüş alanında en usta kişi olamayacak bariz yancı adam.

Jimbe,Law,CC,Tavşan arasındanda(Güncel 10. kişi olarak konuşulan kişiler)
Jimbei sanjiye benzerlik gösteriyor fakat balık adam kontenjanından girebilir mahsuru olmaz.
Law zaten gelse sağ kol olur hiç gelmesin dengeler alt üst olur.
CC bir logia ve tayfada çeşitlilik olacaksa onun gelmesini daha çok isterim hem bilim kanadı olur tayfanın.
Tavşan ise hiç gelmesin zaten Chopper var tayfada ne gerek var.

Hele bir ara Kinemon muhabbeti dönüyordu kusasım geliyordu.Brook,Zoro var zaten birde oda gelirse direk "kılıç ustası korsanları" yapalım tayfanın ismini :/

Hepsini severim. Böyle yamuk, yumuk çizdiği tipleri One Piece'e çok yakıştıyorum hatta, kendi tarzini oluşturmuş oluyor.

Düşüncelerim değişti beyler.Brook artık "oldu" diyebilirim hatta.
Nedenleri;

1-Şu resim yapan kadını teklemesi
2-Zou'da shepsheed miydi neydi ona karşı öne atılması ve harika şekilde bloklaması
3-Big Mom'ın adası görünüyor denildiğinde elinin kılıcına gitmesi(En sevdğim tepki biçimidir.)
4-Köpekle birlikte Big mom adalarında tek başlarına mevzuya girmeleri
5-Buz elementini logia kadar olmasa da kullanabilmesi.
Brook sevilmez mi +1.

Sevilmeyenler Usopp, Chopper ve Sanji.

Hepsini severim genel olarak. Ancak Usopp'un ses sanatçısını beğenmiyorum. Bazen çok abartıyor, bi sussa diyorum :)

Bir de Luffy başta olmak üzere Franky, Chopper ve Nami'nin iki yıl önceki tiplerini daha çok beğeniyordum.

Hepsini severim genel olarak. Ancak Usopp'un ses sanatçısını beğenmiyorum. Bazen çok abartıyor, bi sussa diyorum :)

Bir de Luffy başta olmak üzere Franky, Chopper ve Nami'nin iki yıl önceki tiplerini daha çok beğeniyordum.
Luffy 2y sonrası biraz küçüldü gibi. Önceden dövüş çizimleri çok daha iyiydi. Kasları erimiş gibi çiziyor artık.

Son düzenleme:

Onepiece 3.GÖZ

Sevmediğim yok ama karakter olarak usopp un biraz daha cesur olmasını isterdim kendi gölgesinden korkuyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık