Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfadaki İlk Uyanış ve Yeni Meyve İhtimali

Meyve ile ilgili yol alma

• Kullanılan toplam oy
    79
Tayfanın içine girerken daha başkaydı, sonra çok işlevsiz bir hal aldı. Nami ondan çok kavgaya giriyor. Şansı yok. İlgi alanı farklı, devrim falan kitabe derken Dragonla aşk hayatını ilerlettiğine dair dedikodular var.
:D İlk gösterildiği sahnede tayfanın tamamından güçlü görünmüştü.Kol çıkarmadan herkesi tekledi.Belki uyanış açmıştır. :D

:D İlk gösterildiği sahnede tayfanın tamamından güçlü görünmüştü.Kol çıkarmadan herkesi tekledi.Belki uyanış açmıştır. :D
Robin uyanış açarsa diğer karakterlere hakaret resmen, tayfadan olanlara pozitif ayrımcılık yapalım da o biraz fazla oluyor. Uyanış gördüğümüz kişilere baksak yeterli. Gerçi haki gibi ayağa düşebilir.:D Meyve bilenlerin en ustaca kullananlar uyanışa erişir gibi şeyler demeleri gerekirdi. İleri seviye bir şey, Robin'den iyi bir dil bilimci olur.

Luffy kuvvetle muhtemel ama akıl ve bilim ile Chopper veya Robin çok yakın bence bu olaylara.
Chopperın daha bi bebek kadar aklı olduğı için bunu biz uzuuuuun bi süre göremeyiz.

Robin uyanış açarsa diğer karakterlere hakaret resmen, tayfadan olanlara pozitif ayrımcılık yapalım da o biraz fazla oluyor. Uyanış gördüğümüz kişilere baksak yeterli. Gerçi haki gibi ayağa düşebilir.:D Meyve bilenlerin en ustaca kullananlar uyanışa erişir gibi şeyler demeleri gerekirdi. İleri seviye bir şey, Robin'den iyi bir dil bilimci olur.
Uyanış da ele ayağa düşecek gibi duruyor.Macera serilerinin kaderi bu; güç odağı arttıkça oluyor öyle istemsiz vakalar. Yoksa Mfde görmediğimiz haki Amazon Lilide tonla :D uyanışta yaygınlaşır muhtemelen, sağlık olsun :)

Luffy kesin uyanış açıcak zatende diğerlerinin açmasını istemem.Bizim tayfada bir tek Luffy'e özel olsun.

Tayfadan birinin meyve yemesini de istemem.Böyle takılsınlar.Ama meyve yerine logialara dokunacak kadar b.haki kullansalar iyi olur.3 kişi kullanabiliyor sadece ve bu çok az.2y sonrası Franky'de b.hakiyle dönseydi keşke.

Luffy kesin uyanış açıcak zatende diğerlerinin açmasını istemem.Bizim tayfada bir tek Luffy'e özel olsun.

Tayfadan birinin meyve yemesini de istemem.Böyle takılsınlar.Ama meyve yerine logialara dokunacak kadar b.haki kullansalar iyi olur.3 kişi kullanabiliyor sadece ve bu çok az.2y sonrası Franky'de b.hakiyle dönseydi keşke.
Adamım Jinbei'yi saymazsak benim tayfadaki 4. numaram Brook.Açma nedeni de belirttiğim gibi sadece Bm'ye counter meyve olması.Hatta Bm'nin çektiklerini tekrar dağıtabilirse Moriah gölgeleri gibi Bm'yi öldürmese bile güçten fazlaca düşürür.

Adamım Jinbei'yi saymazsak benim tayfadaki 4. numaram Brook.Açma nedeni de belirttiğim gibi sadece Bm'ye counter meyve olması.Hatta Bm'nin çektiklerini tekrar dağıtabilirse Moriah gölgeleri gibi Bm'yi öldürmese bile güçten fazlaca düşürür.
4. en güçlüyü hep Franky olarak düşünmüştüm ama haklısın aslında 4. kişi Brook'ta olabilir bu aralar yıldızı parlıyor.Brook'un uyanış açmasıyla ilgili ilk sayfada ''...BM arcına 2. kez dönünce...'' yazmışsın.Bence BM'yi indirmek için bir daha dönmezler.Wano'ya geçiş 1-2 yılı bulabilir açıklamasından sonra ya bizim tayfa müttefiklerle buraya gelir BM'yi indirirler ya da bizimkiler adadan kaçtıktan sonra birileri gelip BM'yi indirir.Ben hala 2. seçenek olacağını düşünüyorum bu yüzden tayfadan Luffy dışında kimsenin uyanış açmasını istemezdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık