Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfadaki İlk Uyanış ve Yeni Meyve İhtimali

Meyve ile ilgili yol alma

• Kullanılan toplam oy
    79
Sen 3 dedin ben 4 yaptım.Anne şefkati böyle değil be :D

@justahuman aslında evet bayağı haklısın :D Dof fanları Zoro'yu da seviyor.Cool seviyoruz anlaşırız, evet.
Bu arada bu profil resimleriniz denk gelince komik oluyor :hhh: ikinci iddiayı Luffy'e bastım ben de yanmasam iyidir. :D
Çok mersi, efenim. Usopp'un meyve yemesine de oy attım. Bu arada canım hanımeller çekti. :(

Luffy yenilmedi, yenmesini bekliyoruz, gerisini zaman gösterecek. :D

Luffy iddiayı kaybetmedi maksat sizi güldürmek : ))
Luffy bir daha karşılaşır ve yine alamazsa. Arc'ın yıldızı adaylarında 4. sıraya düşer Sanj'nin pastası doğrulusunda 5'e bile düşebilir : ))
Arcın yıldızını bilmem ama benim forumda dolanmama engel olabileceği için haterlığına başlarım :D .Sanjiden umudu kesilmemiş biri, ne güzel :byee:

@Miora olabilir ama yetersiz olur bence sonuçta beklenileni verebilir mi o form güçlü adamlara karşı bilmiyorum.En azından bi g4 seviyesinde olaydı kafiydi.

@Miora olabilir ama yetersiz olur bence sonuçta beklenileni verebilir mi o form güçlü adamlara karşı bilmiyorum.En azından bi g4 seviyesinde olaydı kafiydi.
G4 çok büyük bir güç. Onun zaten seviyesi aşağı yukarı 2. komutan gücündedir. O güce de ancak seri sonunda Sanji ulaşıp geçer bence tayfadan. Bana göre Chopper hiç bir zaman o seviyeye çıkamayacak.

Olaya sadece güç açısından bakmayın işlev de çok önemli.

Zoro sanjiden bir tık daha güçlü olabilir ama sanji daha işlevli hem zeka olarak hem yetenek olarak.

Güç olarak BM ye karşı hiçbirşey yapamadılar ama öyle görünüyor ki sanji yetenkle BM ye etki edecek.

E.lobby de okadar savaş gemisi sanjinin zekasıyla birbirine girdi.

Amacım sanjiyi övmek değil demek istediğim olaya sadece güç açısından bakmayın.

Robin olmasa luffy kk olamaz mesela.

Kimse Robin'in uyandıracağını düşünmüyor mu? :bilmem:
Tayfanın içine girerken daha başkaydı, sonra çok işlevsiz bir hal aldı. Nami ondan çok kavgaya giriyor. Şansı yok. İlgi alanı farklı, devrim falan kitabe derken Dragonla aşk hayatını ilerlettiğine dair dedikodular var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık