Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfadaki İlk Uyanış ve Yeni Meyve İhtimali

Meyve ile ilgili yol alma

• Kullanılan toplam oy
    79
Sadece uyanış olmasın en azından esprisi dönsün istedim.Meyve yemezler seçeneği de ekledim.Bence Luffy>Dof ama Dof coollukta solda sıfır bırakır Luffy'i :D
Hocam yapabiliyorsan seçme hakkını arttır bence. Sanırım iki soruya göre cevap istiyorsun ama. Ben hem Lufy uyanış açar. Chopper, Brook seri sonu açabilir.
Başka kimse meyve yemez demek istiyorum. 4 seçeneğe ihtiyacım var : ))

Luffy üç vakte kadar açacaktır. Brook'un açmasını da can-ı gönülden isterim, onun yeri de ayrı çünkü.:utan:
Yine başlığı okuyup konuya dalmışsın :D
Bir oy meyve için bir oy da uyanış için.
Brook mu Luffy mi ikisini dene tarafını seç. :)

@kartal8181 dostum o detay benim de aklımda ama iki yıldan sonra Ruh Kralını sadece ruhuyla gezerken görmek üzdü.Bence bu arc Brook için de bir deneyim olacak ve diğer meyvelere hüküm verebilecek bir power up için uyandırmak için çabalara girecek.Ben de en çok onun uyandırmış halini merak ediyorum.

Hocam yapabiliyorsan seçme hakkını arttır bence. Sanırım iki soruya göre cevap istiyorsun ama. Ben hem Lufy uyanış açar. Chopper, Brook seri sonu açabilir.
Başka kimse meyve yemez demek istiyorum. 4 seçeneğe ihtiyacım var : ))
Arttırdım ama senin yüzünden Dof ve Kata fanlarından azar işitme ihtimalim var biliyorsun değil mi? :D
Uyanış yerlerde, daha haki öğrenememiş deseler ne diyeceğimi bilmiyorum. :)

Kimse meyve yemez bu saatten sonra.

Meyve demek bir karakterin baştan aşağa değişmesi demek E.oda bunca zamandır bu karakterlerin gücünü boşuna mı işledi.

Sanjiye gelirsek meyve yerse hayal kırıklığına uğrarım.

Nami zaten support karakteri o yüzden işini gayet iyi yapıyor.

Chopper da iki sene ilaçlar üzerinde durduğu için güçlenmesini beklemiyorum o yüzden onu da support olarak görüyorum.

Franky şu anlık gayet yerinde bir karakter.

Robin meyvesini uyandırırmı bilemiyorum.

Brook zaten meyvesini uyandırdığını düşünüyorum.

Hakiyi özel bir şey beklerken hemen herkeste bu gücün olduğunu gördük
Hattan çöpten hallice Usoppta bile haki uyandı
Bari şu uyanış muhabbeti özel kalsın
Meyvesel yardırması gereken kişinin Luffy olduğunu düşünüyorum
O yüzden Luffy olsa sırıtmaz
Sanji ve Zoro ise fiziksel ve Haki bazda yardırması daha iyi olur
Yoksa sağ ve sol kollar olarak en korkusuz Luffyyi kim koruyacak:D

Arttırdım ama senin yüzünden Dof ve Kata fanlarından azar işitme ihtimalim var biliyorsun değil mi? :D
Uyanış yerlerde, daha haki öğrenememiş deseler ne diyeceğimi bilmiyorum. :)
İnsanların görüşlerine saygılı olun diyeceksin : ))
Dof fanları cicidir yapmaz öyle şeyler : ))

2y önceki Luffy'nin tokatladığı hayvanlar yapıyor Brook da Chopper de seri sonu yapabilir demek gayet makul bence : ))

Yine derken? :üzgünüm:
Sen şıkkı üçe çıkarsan; Sanji'yi de alıp alemlere aksam. :D

Meyve yiyecekse illaki biri, Usopp veya Jinbei yesin.
Sen 3 dedin ben 4 yaptım.Anne şefkati böyle değil be :D

@justahuman aslında evet bayağı haklısın :D Dof fanları Zoro'yu da seviyor.Cool seviyoruz anlaşırız, evet.
Bu arada bu profil resimleriniz denk gelince komik oluyor :hhh: ikinci iddiayı Luffy'e bastım ben de yanmasam iyidir. :D

Sen 3 dedin ben 4 yaptım.Anne şefkati böyle değil be :D

@justahuman aslında evet bayağı haklısın :D Dof fanları Zoro'yu da seviyor.Cool seviyoruz anlaşırız, evet.
Bu arada bu profil resimleriniz denk gelince komik oluyor :hhh: ikinci iddiayı Luffy'e bastım ben de yanmasam iyidir. :D
Luffy iddiayı kaybetmedi maksat sizi güldürmek : ))
Luffy bir daha karşılaşır ve yine alamazsa. Arc'ın yıldızı adaylarında 4. sıraya düşer Sanj'nin pastası doğrulusunda 5'e bile düşebilir : ))

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık