Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Sword Art Online

hunterrun

Anime izlemeye değer şuan 24 bölüm çıktı 25 de yanılmıyorsam final bölümü olucak umarım burda kesmezler . tavsiye ederim 16-19 arası konu biraz sarsılsada sonra güzel topluyor konuyu

Evet, büyük final geldi çattı. Herşeye ters açıdan baktığım veya herkesin bana ters olduğunu düşündüğüm son 2 günde SAO'a yüksek umutlarla yaklaşmak istemiyorum.

http://www.animetake.com/sword-art-online-episode-25-final/

Bu sayfada indirme adresleri mevcut. Alttaki 2 yoruma bakmayın. Zira ben baktım ve eğer dedikleri gibi birşey olduysa gece boyu animeyi yapan kişilere söveceğim demektir. :ehe:
Şu anda bölümün torrentini indiriyorum ve divxplanet'e altyazının eklenmesini bekliyorum. Finalde toparlasalar bari iyi olur. ^^

A$CE

anime echii değildir .
Nasıl ecchi değil gözümüzün önünde neler oldu bitti.

Donanım haberde biri paylaşmış.

Accel World'de de Sao ile çok benziyor diyorlar. 2040'lı yıllarda geçiyormuş. Nasıl bir anime, izlemeye değer mi?
Yapan kişiler aynı zaten ikisde sao yu yapan kişinin çalışması.

Yakında kritonun anneside ortaya çıkarmı çeşitli olaylardan merak ediyorum :D.

İzleyicilerden gelen isyan sonucu sanırım Kirito ve kardeşinin olayı değiştirildi :D kirito kim biliyor kardeşi e bu oyunda ozaman kritoyu nie bilmiyor.Başından beride bilen bir havası vardı zaten.

thosy

Nasıl ecchi değil gözümüzün önünde neler oldu bitti.

Yapan kişiler aynı zaten ikisde sao yu yapan kişinin çalışması.

Yakında kritonun anneside ortaya çıkarmı çeşitli olaylardan merak ediyorum :D.

İzleyicilerden gelen isyan sonucu sanırım Kirito ve kardeşinin olayı değiştirildi :D kirito kim biliyor kardeşi e bu oyunda ozaman kritoyu nie bilmiyor.Başından beride bilen bir havası vardı zaten.
Aynı nick'i kullanan kişiler olabilir. Populer bir online oyuna başlarken nick bulmak genelde zor olur çünkü genelde senden önce birisi senin istediğin nick'i almış olur. Oyunda Krito kardeşi ile ilk karşılaştığında "Bu üyeliği önceden almıştım, ama kullanmıyordum." demişti. Kritonun kardeşi, Krito'yu "Baba" olarak çağıran bu oyunda harita görevi yapan küçük perinin oyun ilk başladığında sayılı sayıda oyuncuya verilen birşey olduğunudüşünüyordu. Bu oyun Sword Art Online'dan sonra başlamış bir oyun olduğu için abisinin bu Krito olacağını aklına bile gelmemiştir. Çünkü bu özel harita perisi oyun ilk açıldığında dağıtıldı ve o sırada Krito Sword Art Online'ın içindeydi. Zaten zamanla oyunda tanıştığı Krito'dan hoşlanmaya başladı, tam abisi yerine sevecek birini bulmuşken aslında ikisinin de aynı kişi olduğunu öğrenip iyice üzüldü.

Kitabında (perili olanı okudum) ecchi olaylar yoktu. Birtek Krito, Salamander ırkı Lyfa ve diğer ırkın antlaşma yapmasını bozmaya geldikten sonra bir sahnede geçti. Krito'nun gücünü görünce kendi ırklarına geçmesini istediklerinde Krito'nun koluna girip biraz samimi davranıyorlar o da zaten aynı gösterildi. Ama animede ecchi sık sık var.

A$CE

Aynı nick'i kullanan kişiler olabilir. Populer bir online oyuna başlarken nick bulmak genelde zor olur çünkü genelde senden önce birisi senin istediğin nick'i almış olur. Oyunda Krito kardeşi ile ilk karşılaştığında "Bu üyeliği önceden almıştım, ama kullanmıyordum." demişti. Kritonun kardeşi, Krito'yu "Baba" olarak çağıran bu oyunda harita görevi yapan küçük perinin oyun ilk başladığında sayılı sayıda oyuncuya verilen birşey olduğunudüşünüyordu. Bu oyun Sword Art Online'dan sonra başlamış bir oyun olduğu için abisinin bu Krito olacağını aklına bile gelmemiştir. Çünkü bu özel harita perisi oyun ilk açıldığında dağıtıldı ve o sırada Krito Sword Art Online'ın içindeydi. Zaten zamanla oyunda tanıştığı Krito'dan hoşlanmaya başladı, tam abisi yerine sevecek birini bulmuşken aslında ikisinin de aynı kişi olduğunu öğrenip iyice üzüldü.
Abisinin hala Never Geara bağlandığını biliyor hatırladığım kadarıylada seri içindede geçiyor bu kirito saonun kahmanı gibi salamanderler söylemişti kardeşide ordaydı.

thosy

Abisinin hala Never Geara bağlandığını biliyor hatırladığım kadarıylada seri içindede geçiyor bu kirito saonun kahmanı gibi salamanderler söylemişti kardeşide ordaydı.
Öyle birşey geçtiğini hatırlamıyorum. Dövüştüğü kişi sizin ırkta böyle yetenekli birisi olduğunu bilmiyorum demişti. Birde Salamanderlardan birisi Krito'yu daha önce Lyfa ile gördüğünü, söylediğinin gerçek olabileceğini söylüyordu. Emin olmak için dövüş sahnesini tekrar izlicem şimdi ama yoktu sanırım "Bu SAO'daki Krito." gibi bir söz. Krito, Asuna'dan bahsettikten sonra Krito'nun abisi olduğunu öğreniyordu sanırım kardeşi.

Edit: Lyfa değil bir Undine ile gördüğünü söylüyormuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık