Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Sword Art Online

[YOUTUBE]04WIVyHJkaM[/YOUTUBE]

Arkadaşlar 22. bölüm fragmanıdır. İsteyen izleyebilir. Ama bana gitgide saçmalıyorlar gibi geldi. Hayırlısı olsun. ^^

Başlarda konusu farklı gelip sevmiştim ama sonradan bozdu şimdi izliyorum ama öylesine izliyorum bu bölümlerde bile severek izleyen varsa evinin çatısına çıkıp atlasın :artiz:

Bu bölüm pek iyi değildi. Bir sonraki bölümün adına bakılırsa o da güzel olmayacak. Keşke hep saoda kalsalardı :(

MoZaRT

seri de bugün güncele geldim bu muydu yani herkezin övüp övüp durduğu anime :artiz: karakterler cok çocuksu geldi bana bide fazla aşk temalı bir anime bana göre 15. bölüme kadar i gidiyordu ama vasat ın üstüne cıkmaz bana göre bu anime

seri de bugün güncele geldim bu muydu yani herkezin övüp övüp durduğu anime :artiz: karakterler cok çocuksu geldi bana bide fazla aşk temalı bir anime bana göre 15. bölüme kadar i gidiyordu ama vasat ın üstüne cıkmaz bana göre bu anime
Benzer şeyler yazacaktım ancak gerek kalmadı..

Bir sorum var bilenlere yada ilgililere bu animenin mangasını okuyabileceğim bir yer var mı..İngilizce, Türkçe fark etmez ve mangareader ile birkaç yerden baktım bulamadım ancak 11. bölüme kadar var görünüyor..

seri de bugün güncele geldim bu muydu yani herkezin övüp övüp durduğu anime :artiz:
Benim içinde büyük hayal kırıklığı oldu, bu kadar tantananın altından cidden sağlam bir anime çıkmasını bekliyordum ama olmadı, SAO kısmı hernekadar çok hızlı işlenmiş olsa da hoştu, devam etse izlenirdi yani, ama şu ikinci oyun olayı çok bozdu :(, olayı aşka meşke vurmak yerine oyunun ayrıntılarına, boss'lara, item'lara, haritalara vurgu yaparak ayrıntılı bir anime çizseler onepiece,naruto vb gibi yıllarca izlenecek malzeme çıkardı ama ellerine yüzlerine bulaştırmışlar güzelim konuyu..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık