Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Sword Art Online

A$CE

Öyle birşey geçtiğini hatırlamıyorum. Dövüştüğü kişi sizin ırkta böyle yetenekli birisi olduğunu bilmiyorum demişti. Birde Salamanderlardan birisi Krito'yu daha önce Lyfa ile gördüğünü, söylediğinin gerçek olabileceğini söylüyordu. Emin olmak için dövüş sahnesini tekrar izlicem şimdi ama yoktu sanırım "Bu SAO'daki Krito." gibi bir söz. Krito, Asuna'dan bahsettikten sonra Krito'nun abisi olduğunu öğreniyordu sanırım kardeşi.
Oyuna girdiği zamandaki dövüşte olabilir, şu leafayı sıkıştırdıklarındaki.

Merakla beklediğim final sonunda geldi ve izleyebildim.

* Bölüm hakkında önemli bir bilgi vermeden söyleyebileceğim tek şey, alıştığımız SAO'ın aksine son bölümlerde olduğu gibi aşk teması üzerinde durmuşlar. Bu aşk teması üzerinden SAO'ı ele alırsak güzel bir final oldu. Yakın zamandaki bölümler gibi, uyduruk savaş sahneleri koyup SAO'ı rezil etmediler.

thosy

Oyuna girdiği zamandaki dövüşte olabilir, şu leafayı sıkıştırdıklarındaki.
Orda da geçmiyor ama bir yerde geçmiştir belki dediğin gibi. Neyse kardeşi Asuna muabbeti açılınca öğreniyor. Hatta ikisi de birbirinin online oyun oynadığını bilmiyor. Krito oyuna ilk girdiğinde kardeşiyle karşılaşıyor zaten. Sonra hep aynı saatte oyuna girip çıktıkları için birbirlerinden haberleri olmuyor Lyfa oyunda gerçeği öğrenene dek.

Konu baya pasif kalmış, ikinci sezonu bitti, üçüncü sezon şu an yayınlanıyor. Pek ilgi gören bir seri değil gibi duruyor ama bence fena bir seri sayılmaz.

İlk serinin ilk kısmını bitirdim. Şimdilik Asuna hala komada, sanırım Kirito Asuna için yeni bir oyuna daha girecek. Umarım ilk oyun kadar güzel ve sürükleyici olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık