Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Kanka ben senden daha iradeliyim çevirisi doğru sanırım. Tortuga da, One piece ilk bölümlerden tekrar renkli bölümleri düzgünce yeniden çeviriyorlar orada da Ben senden iradeliyim yazıyor. :D Ve ilk dediğin yerde doğru. Luffy ben daha güçlüyüm demiyor o yanlış çeviri.
Yani kanka Zoro boş konuşmaz nihahaha :D
Reyis doğru demiş o zaman :flaugh:

Luffy kaç tane Zoro alır ? Bir reset atın bakalım bünyeye.:flaugh:

Şıklar 3 tane seçebilmeli falan yapılsa daha iyi olurdu. En tepedeki 3 kişiyi öğrenirdik.

Bu arada bir şey uydurmadık yani mangada geçen diyalog bu. Zoro; bir hafta aç kalmış ve hala ayakta. 1 ay daha kalacağım diyor. Luffy de;" Ben 1 hafta kalmazdım" diyor. Zoro da;" Seninle ben farklıyız, benim irade gücüm daha fazla" diyor. Manga da yazılmış diyalog bu -ki Luffy'nin de açlığa Zaafı olduğu bir gerçek :D

Ben ondan güçlüyüm ifadesi yanlış çeviri.

Luffy orada "おれは強いからね (Ore wa tsuyoikara ne)" diyor. Yani ben de güçlüyüm buna izin vermem anlamında.

VIZ de böyle çevirmiş.

bege hawkins ve drake'in en altta olduğunu düşünüyorum açıkçası.

luffy ile kid'in kader mahkumluğu bir nevi mesajdı. drake apoo hawkinsin olduğu yerde neden sadece kidd orada kalmış. buradan belli oluyor zaten sınıfının farklı olduğu.

sıralama da biraz iradeye hedeflere göre yapılmalı diye düşünüyorum.

yeni dünyaya girip yonkou hükmü altına girenleri bu yüzden saymaya gerek görmüyorum. isyankar olanlar ölecek veyahut yukarılarda kalacaktır tahminimce

yani luffy zoro kid killer law urogue bonney tepelerde kalır gibime geliyor.

luffy kid
zoro law killer
urogue
bonney

gerisi önemsiz zaten

Bu arada bir şey uydurmadık yani mangada geçen diyalog bu. Zoro; bir hafta aç kalmış ve hala ayakta. 1 ay daha kalacağım diyor. Luffy de;" Ben 1 hafta kalmazdım" diyor. Zoro da;" Seninle ben farklıyız, benim irade gücüm daha fazla" diyor. Manga da yazılmış diyalog bu -ki Luffy'nin de açlığa Zaafı olduğu bir gerçek :D
O irade değil yanlız , aç kalmaya daha dayanıklı olmak sadece.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık