Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Bu arada bir şey uydurmadık yani mangada geçen diyalog bu. Zoro; bir hafta aç kalmış ve hala ayakta. 1 ay daha kalacağım diyor. Luffy de;" Ben 1 hafta kalmazdım" diyor. Zoro da;" Seninle ben farklıyız, benim irade gücüm daha fazla" diyor. Manga da yazılmış diyalog bu -ki Luffy'nin de açlığa Zaafı olduğu bir gerçek :D
Luffy aç kalınca mumyaya dönüşüyor Zoro ise bayılıyor.Evet daha fazlaymış.Ama uyurken. :D

Bu arada bir şey uydurmadık yani mangada geçen diyalog bu. Zoro; bir hafta aç kalmış ve hala ayakta. 1 ay daha kalacağım diyor. Luffy de;" Ben 1 hafta kalmazdım" diyor. Zoro da;" Seninle ben farklıyız, benim irade gücüm daha fazla" diyor. Manga da yazılmış diyalog bu -ki Luffy'nin de açlığa Zaafı olduğu bir gerçek :D
Olayları saptırmamak gerek. Evet Luffy açlığa dayanıksız çünkü işine gelmiyor. Ama Rayeligh açlıkla eğitmiş adamı.:D

Zoro sonrasında yemek yiyince bir şeyler diyordu. Luffy de bak sen de dayanmaz mışsın diye tepki veriyor sonrasında. Vallaha sayenizde komik komik şeyler tartışıyoruz. Daha geçen gün açlık artı bir saldırıya bayılan Zoro gördük.:D Yetmedi yarasına bakım yapmışlar. Uyumuş, sonrasında uyanmış yemek yemiş. Hala daha uyuyacak.:D Bunları görmezden gelmeyin.:)

1-Luffy
2-Kid
3-Law

net gözümde.

Sonra Drake, Hawkins ve Zoro geliyor.

Apoo, Bege ve Bonney en sonda geliyor bence.

Urouge karışık bende. Tamam sağlam birini yenmiş ama şu ana kadar işlenişi de bir acayip geliyor bana. En son üçlüden güçlü; en üstteki üçlüden de güçsüzdür ama ortada saydıklarım arasında bir yere koyamıyorum.

Neydenmiş ? Yeni gelişme mi oldu takip etmiyordum.
Tartışmak için yazmadım Ama söyleyeyim Açlık+yara :D
Olayları saptırmamak gerek. Evet Luffy açlığa dayanıksız çünkü işine gelmiyor. Ama Rayeligh açlıkla eğitmiş adamı.:D

Zoro sonrasında yemek yiyince bir şeyler diyordu. Luffy de bak sen de dayanmaz mışsın diye tepki veriyor sonrasında. Vallaha sayenizde komik komik şeyler tartışıyoruz. Daha geçen gün açlık artı bir saldırıya bayılan Zoro gördük.:D Yetmedi yarasına bakım yapmışlar. Uyumuş, sonrasında uyanmış yemek yemiş. Hala daha uyuyacak.:D Bunları görmezden gelmeyin.:)
Saptırmak?Neyi saptırdık? Sen saptırıyorsun asıl alpaaaa :D

Zoro diyor ki " oh be doydum 9 gün aç kalmak sandığımdan daha kötüymüş" diyor. Sonra Luffy diyor ki; "Gördün mü 1 ay aç kalamazdın" diyor. Sonra Zoro da Diyor ki; "Saçmalık Sen benden daha aç görünüyorsun diyor. Yani Luffy Ve Coby, Zoro'nun bulunduğu yere gelip tıka basa yemek yemelerine rağmen. Luffy 9 gün aç kalmış Zoro dan daha fazla yemek yiyor. Hem her şeyi geçtim, Şimdi Zoro 9 gün aç kaldı mı_ kaldı. Luffy ben 1 hafta dayanamazdım dedi mi? dedi. Sonra ki diyaloğun ne alakası var bunlarla? :D

Zoro açlık+yara etkisi ile düştü. Birinden biri olmasa düşmezdi. O yüzden bence sapan bir şey yok. He manga da ki olayı söyledik bir şey uydurmadık :D

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık