Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Bu seride irade konuşur. İrade söz konusuysa da kimse Zoro'nun yanına yaklaşamaz. O kadar :a:

Killer'ı da küçümsemeyin. Kaptan olmamasına rağmen supernova olan bir adamın kaptan olan kişilerden farklı bir meziyeti olmalı diye düşünmekte fayda var. Eminim ki en az 4 novadan daha güçlü.

Bu seride irade konuşur. İrade söz konusuysa da kimse Zoro'nun yanına yaklaşamaz. O kadar :a:

Killer'ı da küçümsemeyin. Kaptan olmamasına rağmen supernova olan bir adamın kaptan olan kişilerden farklı bir meziyeti olmalı diye düşünmekte fayda var. Eminim ki en az 4 novadan daha güçlü.
Zoro, zaten luffy ile tanışırken ben senden daha iradeliyim diyor.

Teach bile yeni yeni güçlendi. Tam bir yonko havası bile yokken zoro çok abartılıyor wano arcında yanında birisiyle jacki alırsa şaşırmam

Zoro, zaten luffy ile tanışırken ben senden daha iradeliyim diyor.
O çeviri sağlıklı mı değil mi, sen hangi çeviriyi baz alarak söylüyorsun bunu bilmiyorum. Çünkü ilk çevirilerde Luffy Zoro'yu ima ederek "ben ondan güçlüyüm" diyor mesela. Yanlış çeviri. Ama irade olayında serinin ilerleyen zamanlarında da belli oluyor zaten o konu. Zoro zirvedir, Luffy arkasından gelir. En kötü ihtimalle denklerdir. O yüzden irade konusunda ana karakterle en kötü denk olan adamı Hawkins ve Apoo gibi 3.sınıf novalarla bir tutan kişiler için bir şeyleri baya baya atlamışlar demek lazım.

O çeviri sağlıklı mı değil mi, sen hangi çeviriyi baz alarak söylüyorsun bunu bilmiyorum. Çünkü ilk çevirilerde Luffy Zoro'yu ima ederek "ben ondan güçlüyüm" diyor mesela. Yanlış çeviri. Ama irade olayında serinin ilerleyen zamanlarında da belli oluyor zaten o konu. Zoro zirvedir, Luffy arkasından gelir. En kötü ihtimalle denklerdir. O yüzden irade konusunda ana karakterle en kötü denk olan adamı Hawkins ve Apoo gibi 3.sınıf novalarla bir tutan kişiler için bir şeyleri baya baya atlamışlar demek lazım.
Kanka ben senden daha iradeliyim çevirisi doğru sanırım. Tortuga da, One piece ilk bölümlerden tekrar renkli bölümleri düzgünce yeniden çeviriyorlar orada da Ben senden iradeliyim yazıyor. :D Ve ilk dediğin yerde doğru. Luffy ben daha güçlüyüm demiyor o yanlış çeviri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık