Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Starrk vs Ulquiorra

Kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    87
Ulqiorra alır nedenleri yazayım,
1.Starkkın rakiplerinin hepsinin shikaide olması.
2.Ordaki kaptanlardan vizard ichigoyu alacak sadece yamaji vardı shikai olarak
3.ulqinin reaitsusu o kadar yüksektiki inoe iyileştiremedi.Önceki açtığı deliği iyileştirmişti.
4.ulqinin cerosu vastolorde nin cerosunu nötrlüyor
5.Yıldırım mızrağından istediği kadar atabiliyor.
6.hız olarak ise zommari en hızlı değilmiydi byakuya onla baş etti, vizard ichigo byakuyayla hemen hemen eşit hızda zaten ulqi ezdi ichigoyu hız konusunda.
7.Starkkın kurtları kıytırık busogamayla öldü
8.ukitake starkkın cero meteraccetta sını 1 kerede çekti çok basitti ,diğer arrancarlarda kolayca durdurdu starkkın cerolarını ,ichigo ise tepki bile veremedi.
Vizard İçigo'ya karşı kaptanların durumunu yazayım sana.
Format olarak alır=kesin, alabilir=şansı var, alamaz=alamaz şeklinde yazıyorum ona göre.

1. Yamaji alır.
2. Soifon-çan alır.
3. -
4. Unohana-san alır.
5.-
6. Byakuya alamaz.
7. Komamura alır.
8. Kyo alır.
9. -
10. Şirou-çan alır.
11. Kenpaçi alır.
12. Mayuri alır.
13. Uki alır.

Ulqiorra alır nedenleri yazayım,
1.Starkkın rakiplerinin hepsinin shikaide olması.
2.Ordaki kaptanlardan vizard ichigoyu alacak sadece yamaji vardı shikai olarak
3.ulqinin reaitsusu o kadar yüksektiki inoe iyileştiremedi.Önceki açtığı deliği iyileştirmişti.
4.ulqinin cerosu vastolorde nin cerosunu nötrlüyor
5.Yıldırım mızrağından istediği kadar atabiliyor.
6.hız olarak ise zommari en hızlı değilmiydi byakuya onla baş etti, vizard ichigo byakuyayla hemen hemen eşit hızda zaten ulqi ezdi ichigoyu hız konusunda.
7.Starkkın kurtları kıytırık busogamayla öldü
8.ukitake starkkın cero meteraccetta sını 1 kerede çekti çok basitti ,diğer arrancarlarda kolayca durdurdu starkkın cerolarını ,ichigo ise tepki bile veremedi.
Yav sen var ya bu nasıl bir azimdir.:fool:Tamam sen haklısın alır 4 numara.:bilmem:

Format olarak alır=kesin, alabilir=şansı var, alamaz=alamaz şeklinde yazıyorum ona göre.

1. Yamaji alır.
2. Soifon-çan alır.
3. -
4. Unohana-san alır.
5.-
6. Byakuya alamaz.
7. Komamura alır.
8. Kyo alır.
9. -
10. Şirou-çan alır.
11. Kenpaçi alır.
12. Mayuri alır.
13. Uki alır.
karukurayı diyorum yamaji alır dedim zaten.

1. Yamaji alır.
2. Soifon-çan alır.
3. -
4. Unohana-san alır.
5.-
6. Byakuya alamaz.
7. Komamura alır.
8. Kyo alır.
9. -
10. Şirou-çan alır.
11. Kenpaçi alır.
12. Mayuri alır.
13. Uki alır.
Onu bilmem ama Hollow Ichigo Yamaji'ye Millenyum zaman kadar Kaptanlik yapmasini pisman ettirebilir.

Ya dostum ne dediğini hala bilmiyorum cidden.:D

Ama biri Cuatro diğeri Primera. Bir iki basamak fark olsa tamam ama tek bir dönüşüm ile zirveye çıktığını söylemek çok zor. Üstelik o dönüşüm ile pek bir iş de yapmadı.
Karakura şehrindeki kaptanları diyorum nerden biliyorsun aradaki farkın uçurum olduğunu :) şimdi herşey reiatsu değil öyle olsa aizeni harcamışlardı şimdiye kadar , zanpaktuo, hız, dayanıklılık,güç de önemli.

Karakura şehrindeki kaptanları diyorum nerden biliyorsun aradaki farkın uçurum olduğunu :) şimdi herşey reiatsu değil öyle olsa aizeni harcamışlardı şimdiye kadar , zanpaktuo, hız, dayanıklılık,güç de önemli.
Dogru mu anladim bilmiyorum ama her sey reiatsu degil derken? Aizen Yari-Tanri-Yhwach birlesmesinden sonra fazlalik olarak ortaya cikan parcalarini sadece reiatsusu ile olduruyordu.

Dogru mu anladim bilmiyorum ama her sey reiatsu degil derken? Aizen Yari-Tanri-Yhwach birlesmesinden sonra fazlalik olarak ortaya cikan parcalarini sadece reiatsusu ile olduruyordu.
Mesela aizen zanpaktosu olmasaydı karakuradan sağ çıkabilir miydi, zaraki dayanıksız olsa ne yapabilir ,gin de aynı şekil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık