Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Starfield (2023)

Aldığıma çok piman olduğum oyun. Nedeni de şu: Gta oynarken arabaya binince, arabayı sürmeyip fast travel ile ışınlanarak gitmek istediğiniz yere gittiğinizi düşünün ya da Skyrim'de atınıza bindiniz ve gitmek istiğiniz yere atı süremeyip fast travel ile gittiğinizi düşünün. İşte starfield böyle bir oyun. O gemi tamamen süs amaçlı. Hiçbiryere gidemediğiniz uzayda uzay gemisi savaşı var o kadar. Hadi geminle gezmeyi geçtim, gezegene iniş kalkışınız bile ara sahne ile yapılıyor, siz hiç birşey yapmıyorsunuz.

Kısacası tam bir rezillik.

Aldığıma çok piman olduğum oyun. Nedeni de şu: Gta oynarken arabaya binince, arabayı sürmeyip fast travel ile ışınlanarak gitmek istediğiniz yere gittiğinizi düşünün ya da Skyrim'de atınıza bindiniz ve gitmek istiğiniz yere atı süremeyip fast travel ile gittiğinizi düşünün. İşte starfield böyle bir oyun. O gemi tamamen süs amaçlı. Hiçbiryere gidemediğiniz uzayda uzay gemisi savaşı var o kadar. Hadi geminle gezmeyi geçtim, gezegene iniş kalkışınız bile ara sahne ile yapılıyor, siz hiç birşey yapmıyorsunuz.

Bu oyun bir uzay simülasyonu değil ama geminizi inşa edebiliyorsunuz tayfanızı topluyorsunuz gemi savaşları falan diyerek insanları da böyle bir beklentiye soktular ve hakkını veremediler. Muhtemelen birkaç ay sonra istediğinizi size verecek modlar çıkar.

Yeni başladım. 3-4 saattir oynuyorum. Kısacası skyrim ama uzay versiyonu diyebilirim (en azından şu anlık). Gezegenden ayrılırken, gezegene iniş yaparken veya şehirde bir binaya girecekken yükleme ekranı vermesi rahatsız etti. Hadi uzaya giriş çıkışları yapmak çok zaman alacaktıde en azından şehirde gezerken yükleme ekranı vermese. Birçok firma rahatlıkla başarıyor bunu. Creation Engine 2 eskimiş, yeni oyun motoruna geçmeleri veya motoru geliştirmeleri gerek.

Bu oyundaki tek şikayetim bu. İzlediğim kadarıyla ki 1.5 saat falan izlemişimdir nasıl oyun diye.

Tabi beni bağlamaz ben yine alıp oynarım.

Evet öyle göstertiler, hiç te alakası çıkmadı.. hayalkırıklığı..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık