Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Starfield (2023)

oyun çok iyi olmuş. skyrim gibi uzun yıllar oynanır gibime geliyor. oyunun başı biraz tutuk, ana görevleri bir miktar ilerletip, bazı özellikleri açtıktan sonra keşfe çıkmaya başlamak daha iyi olur. daha önceki oyunlarında ne kadar mekanik varsa toplayıp bu oyuna koymuşlar gibi.

20 saatlik deneyimim gayet olumlu. Uzay gemisi savaşları biraz zorladı beni. Galiba ana görevde pek ilerlemeden yan görev yapmayı fazla abartınca böyle oldu. Gemi dizayn etme işinden de hiç anlamam, benlik değil. Para biriktirip hazır yapılmışlardan sağlam bir tane alırım artık biraz ilerleyince. Şimdilik gemiye minik upgradeler yaparak idare etmeye çalışıyorum. Yan görevler her Bethesda oyununda olduğu gibi fena sarıyor.

Birleşmiş Koloniler'den aldığım bir görev sonucunda uzay korsanlarının içine sızmam gerekti. Resmen sci-fi bir evrende Polat Alemdarcılık oynuyorum. Bu yolda masumları katletmemeye özen göstermeye çalışıyorum ki gördüğüm kadarıyla buna uygun seçenekler de eklenmiş. Mesela bi elemanı öldürmek yerine Birleşmiş Kolonilerin ayarladığı bi hücreye yolladım. Uzay korsanları operasyonu bitene kadar adamı orada tutacaklar ölüymüş gibi.

Bu arada her yerde Into the Unknown adı verilen ana görevi yapmadan yan görevlere sarmayın diye uyarıyorlar. Skyrim'de shoutları ve ejderhaları açmadan dünyasını gezmek gibi bir şey sanırım bu görevi yapmamak. Onun da uyarısını yapmış olayım.

İndirecek internet olmadığı için oynayamıyorum. Oyunu oynayan arkadaşlar, online olarak ne var oyunda? Mesela başka birini gemiye alabiliyor muyuz? Ya da birlikte mekan basma var mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık