Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Bir de bu Sağ Kol dediğiniz şey tam olarak nasıl bir güç seviyesi? Eğer forumda oluşmuş bir şey ise foruma katılalı çok olmadı o yüzden bilmiyorum :D
Amiral'e çok yakın bir güç seviyesi. Yani Amiral olsa sırıtmayacak kişiler için Sağ Kol seviyesi diyoruz. Mesela Katakuri bize Amiral olarak gösterilse, tuhaf bulur muydun?

Mihawk hakkında düşünceniz nedir? forumda bazı fanların çok abarttığını düşünüyorum, bazı haterlar da haksızlık ediyorlar.
Ben Shanks ile aralarında geçen diyaloglara ve geçmişlerine bakarak birbirlerine denk olduklarını düşünüyorum, siz ne düşünüyorsunuz?
Fiziksel olarak aşırı güçlü birine benzemiyor. Kılıç yeteneklerine kimse laf söyleyemez zaten. Amiral seviyesinde değil, ancak Sağ Kol olarak görsek tuhaf olmazdı.

bu cevabı beklemezdim açıkçası hasır şapka korsanları için robin bir şans kitabeleri okuyabilen tek kişi ve raftel adasının yerini ancak kitabeleri okuyarak bulabiliyorsun. yanılıyormuyum?
Robin, yazıtları okuyabilen tek kişi değil, Ohara'dan kurtulan tek kişi. Ki bana göre kurtulan başkaları da vardır. Yazıtları zamanında taşlara işleyen adamlar bile hâlen hayattalar.

Robin, yazıtları okuyabilen tek kişi değil, Ohara'dan kurtulan tek kişi. Ki bana göre kurtulan başkaları da vardır. Yazıtları zamanında taşlara işleyen adamlar bile hâlen hayattalar.
bildiğim kadarıyla robinin anneside Roger'ın tayfasındaydı ve kitabeleri tayfaya okuyanda oydu. zaten kastım ohara yok edildikten sonraydı.

neyse başkan önerebileceğin kafa dinlemek roman ve film varmı? bir soruda ben sorayım. sence luffy'nin kaidoyu yenme şansı varmı?

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık