Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Alabasta'daki Yazıtı be Zo'daki Yol Yazıtı'nı gördü sanırım sadece. Balıkadam Adası'ndakini gördü mü, hatırlayamadım.
Bunları gördü ancak çok bakmadı hiç birine. (Zou dakine bakmıştır ancak Alabastadakine çok bakmadı diye hatıylıyorum.) Peki bunlara yeterince odaklansaydı her şeyi duyma gücü sayesinde yazanları anlayabilir miydi sence? (Yani yazıtlar ona söyler miydi?) Yoksa daha fazla gelişmesi mi gerekirdi yeteneğin?

Bunları gördü ancak çok bakmadı hiç birine. (Zou dakine bamıştır ancak Alabastadakine çok bakmadı diye hatıylıyorum.) Peki bunlara yeterince odaklansaydı her şeyi duyma gücü sayesinde yazanları anlayabilir miydi sence? (Yani yazıtlar ona söyler miydi?) Yoksa daha fazla gelişmesi mi gerekirdi yeteneğin?
Anladığım kadarıyla Luffy bu gücünü şimdilik bilinçli olarak kullanamıyor. Luffy iki kere ses duydu; Deniz Kralları ve Zunisha. İkisinde de karşıdakiler konuştu, Luffy duydu.

Smoker, kutsal ejderlermi daha üst yoksa hükümet mi yani bunlar zamanında kutsal ejderleri anlaşmayla korumaya almışlar ondan önce hükümet kutsal ejderler arasında bağ var mıydı ?

Bir de bu Sağ Kol dediğiniz şey tam olarak nasıl bir güç seviyesi? Eğer forumda oluşmuş bir şey ise foruma katılalı çok olmadı o yüzden bilmiyorum :D

Mihawk hakkında düşünceniz nedir? forumda bazı fanların çok abarttığını düşünüyorum, bazı haterlar da haksızlık ediyorlar.
Ben Shanks ile aralarında geçen diyaloglara ve geçmişlerine bakarak birbirlerine denk olduklarını düşünüyorum, siz ne düşünüyorsunuz?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık