Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Ayrıca ileride Law-Luffy ittifakına diğer Supernovalarda katılabilir mi? En son Kid'i Kaido'nun hapishanesinde ağır bir şekilde yaralanmışken gördük diye hatırlıyorum. Kaido en son Kid'e Seninle aynı jenerosyonda olan diğer aptallara şöyle söyle; hemen kaçın, biz sadece korsancılık oynuyormuşuz gibi bir şey diyordu. Yani Kid'i salacak. Ancak Kid'in kaçacağını sanmıyorum. Luffy'ler ile ittifak olup intikam almaya gidebilir bence. Drake de Kaiodu'nun emrinde sanırım ama neden olduğunu hala anlayamadım. Drake'in de Kaido'ya ihanet edip Luffylere katılacağını düşünüyorum, ve ya umuyorum. Ne düşünüyorsun?
Ben de Kid be Drake'in bizimkilerin safında savaşa dahil olacağını düşünüyorum. Onlarla bile Kaido'nun düşmesi çok zor görünüyor.

Smoker merhabalar bir şeyler sormak istiyorum. 1. Sorum - Mf savaşında Wb ile Shanks ittifak kursaydi sonuç değişir miydi ? 2.Sorum - Bu kutsal ejderlerle bu wanodan önce toplantıya katılan kralların farkları ne ? Son olarak 3.sorum - Shanks'ın kötü biri çıkabilir mi sence?Teşekkürler şimdiden
1. Öyle bir ittifak olsa, Denizciler de ek kuvvet getirirdi. Vergo, Chaton ve Gion'dan gördüğümüz üzere savaşa gelmeyen güçlü adamları varmış. Ayrıca Dünya Hükümeti de destek gönderirdi.
2. Kutsal Ejder denen adamlar Dünya Hükümeti'ni kuran krallıkların soyundan gelen kişiler. Yani dünyanın sahipleri. Toplantıya gelenler normal kraliyet aileleri.
3. Şimdiye kadar öyle bir izlenim oluşturmadı, ama böyle bir ihtimal var tabi.

Crocodile Ace'i kurtardıktan sonra "Sizin (denizcilerin) galibiyetinizi görmek istemiyorum!" diyor. Yani bahanesi bu lakin ben başka bir şey daha olduğunu düşünüyorum. Yüksek ihtimal Ace o şekilde ölecek olsaydı WB'nin MF'yi darmaduman edeceğini düşündü. Ve bu hengamede WB ile kozlarını paylaşamayacaktı. Bu yüzden önlemiş olabilir. Sence böyle düşünmüş olabilir mi?
Crocodile fazlasıyla düz bir adam. Derdi neyse çıkıp söyler, lafı dolandırmaz. O yüzden ben onun söylediği lafa inanırım.

1. Sence Fujitora'nın potansiyeli ne? Mesela ben bir adayı tamamen haritadan silebileceğini düşünüyorum. (Göktaşları ve benzeri şeyler ile)
2. Mihawk elması kesebilir mi? (Eğer kesebilirse Zoro kesebilir mi? Mihawk kesemezse zaten Zoro hiç hiç kesemez.)
3. Robin çıkardığı el ve ayakları haki ile kaplayabilir mi? (İleride bir gün olursa çok güzel olur)
4. Bizim tayfadaki üçlü dışında neden kimse haki öğrenmeye niyetli değil? Üst düzey bir şey beklemiyorum ama artık Yonkoularla savaşmaya başladılar tayfadaki herkesin en azından Logia'lara dokunabilmesi lazım.
5. Sence Luffy ileride Yonkou olur mu yoksa direk Korsanlar Kralı'mı olur.
1. Gücünün ölçeği tam belli değil, ama ada yok etmekten daha fazlasını yapabilir.
2. Kesemez.
3. Doflamingo, Cracker ve Katakuri gibi vücudundan ayrı bir parçaya Haki yükleyen karakterler var. O sebepten Robin de bunu yapabilir.
4. Haki herkeste olan, ama herkesin kullanamadığı bir güç. Ayrıca bir şekilde bunu uyandırman gerek. Aksi halde kullanamazsın.
5. Yonko olarak anılır, ama onlar gibi hüküm sürmez.

Smoker selamlar
Henüz bir şey açıklanmış değil ama kafama takıldı
Kayalar döneminin hakimi olarak tanıtıldı
Garpta kaptanlarını yenmiş, öldürmüş herhalde
Peki Garp bu zirve tayfaya tek başına mı daldı da kaptanlarını indirdi ve de illa yanında adamları vardır da öyle dalmıştır olarak mı düşünmeliyiz
Tek başına dalsa bu Garpı Rogerdanda daha güçlü olduğunu göstermezmi
Cevaplar için şimdiden teşekkürler Smoker:good:

Smoker selamlar
Henüz bir şey açıklanmış değil ama kafama takıldı
Kayalar döneminin hakimi olarak tanıtıldı
Garpta kaptanlarını yenmiş, öldürmüş herhalde
Peki Garp bu zirve tayfaya tek başına mı daldı da kaptanlarını indirdi ve de illa yanında adamları vardır da öyle dalmıştır olarak mı düşünmeliyiz
Tek başına dalsa bu Garpı Rogerdanda daha güçlü olduğunu göstermezmi
Cevaplar için şimdiden teşekkürler Smoker:good:
Garp, Kayalar'a karşı mücadele etmiş, ama kaptanı onun öldürdüğü kesin olarak söylenmedi. Öyle olsa bile böyle bir oluşuma karşı tek başına gidemezdi. Edd War Savaşı'na bile yanına Sengoku, Tsuru ve Borsalino'yu alıp gidiyor.

Garp, Kayalar'a karşı mücadele etmiş, ama kaptanı onun öldürdüğü kesin olarak söylenmedi. Öyle olsa bile böyle bir oluşuma karşı tek başına gidemezdi. Edd War Savaşı'na bile yanına Sengoku, Tsuru ve Borsalino'yu alıp gidiyor.
Smoker-san şu gruba Kayalar değil de Rocks desek daha iyi olmaz mı? Böyle bir garip oldu sanki. Ya da bana bundan dolayı mı öyle geldi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık