Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Luffy,ace, sabo'nun gösterildiği zamanlarda luffy:"ikinizide kurtaracam." gibisinden bi şey geçmişti animede. mangada böyle bi şey var mıydı veya saboyuda kurtaracak gibisinden bi şey çıkar mı burdan?

Smoker sence kaido ve bm ittifakı denizcileri yenebilir mi amiraller full kadro olacak akainu,kizaru,ryogyoku,fujitora,garp ve koramiraller.

Smoker-san senin şu kayalarla ilgili yaptığın teoriyi okudum. Benim hatırladığıma göre BB 6. katta ki herkese diyordu ki aranızda kapışın en son hayatta kalan kişiler çıkabilir diyordu.Şimdi Kayalar grubu BB ye mi katıldı yoksa hapisten çıkıp gittiler mi direk? yanlış hatırlıyor olabilirim.

Smoker-san senin şu kayalarla ilgili yaptığın teoriyi okudum. Benim hatırladığıma göre BB 6. katta ki herkese diyordu ki aranızda kapışın en son hayatta kalan kişiler çıkabilir diyordu.Şimdi Kayalar grubu BB ye mi katıldı yoksa hapisten çıkıp gittiler mi direk? yanlış hatırlıyor olabilirim.
Kaçtılar. Hayatta kalanlardan kasıt, dövüşü kazananlar. Bir de oradaki herkesin dövüştüğünü sanmıyorum.

Smoker, Big Mom kitabelere ruh verip canlandirsa uzerinde yazanlari kitabeler ona anlatabilir mi ?
Anlatamaz. Çünkü nesnelerin içine konan ruhlar, gerçek sahipleri kadar bilgili. Robin'in ruhu olsa anlatır, ama normal bir insan yapamaz. Zaten böyle bir durum olduğu için Pudding'in üçüncü gözü açılsın diye uğraşıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık