Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sokak Köpeği Sorunu

Sizce Ne Yapılmalıdır

• Kullanılan toplam oy
    309
geçen 40TL'ye zurna döner yedim şüphelenmelimiyim
Çocukluğumda dönercide çalışmış biri olarak martı döner, vay kediler kayboldu gibi hurafelere inanma derim. Tavuğun ne zor şartlarda işlenerek açıldığını bizzat gözümle gördüm, martı falan olacak iş değil yani.
Tavuk dönerde yaşayabileceğin max sıkıntı tavuğun günlük olmaması falan olur, bir de hijyen sıkıntısı var tabii.
Geçen tavuk döner eşliğinde 5-6 paket biber turşusunu gömdükten sonra turşuları pakete koyan bebenin tuvaletten çıktıktan sonra ellerini yıkamayıp turşu doldurmaya devam ettiğini gördüm, içim bir tuhaf oldu ama extra proteinden zarar gelmez deyip yemeye devam ettim. :(

Yurtdışında böyle bir sorun bulamazsın genelde. Mesela şu an bulunduğum ülkede köpek görürsem şaşırıyorum, sokakta tek bir köpek bile yok. Türkiyede gırla. Düzen ve karmaşa arasındaki fark burada işte. Düzenli olursan böyle sorunlarla karşılaşmazsın.

Yurtdışında böyle bir sorun bulamazsın genelde. Mesela şu an bulunduğum ülkede köpek görürsem şaşırıyorum, sokakta tek bir köpek bile yok. Türkiyede gırla. Düzen ve karmaşa arasındaki fark burada işte. Düzenli olursan böyle sorunlarla karşılaşmazsın.
Aydın da sokak köpekleri toplandı sokakları kurt talan etmeye başladı buna nasıl çare bulacaksın

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık