Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sir Arthur Dayne vs Khal Drogo

Kim Kime Diş Geçirir ?

• Khal Drogo, Arthur Dayne'in kalbini yer.

Kullanılan: 20 16.4%
  • Şafağın Kılıcı, Drogo'yu Westeros'a gömer.

Kullanılan: 94 77.0%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 8 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    122
Tüm yorumlarını okudum söylediklerine %100 katılıyor olmakla beraber sadece diziyi takip eden arkadaşların bu tarz konularda sadece sonuç odaklı konuşmaları beni gerçekten çok şaşırtıyor mesela Oberyn öldüğünde kitabı elimden düşürmüştüm o kadar beklemiyordum adamın kaybedeceğini çok da üst düzeydi dağ karşısında ama işte bir anlık hata böyle sonuçlara neden oluyor :)
Hay senin canını yiyim ya bende bi ben mi bu pencereden bakıyorum, olayları böyle yorumluyorum diyordum Eyvallah :D Son dönem kral muahfızlarını eskileriyle karıştırmak, karşılaştırmak büyük hata olur çünkü komutanları bile sağ elini kaybeden Jaime :artiz: Yani olay son dönem tamamen torpile dönmüş zaten yarısıyla Cercei yatıyor saçma sapan bir düzen :hhh: Oberyn çok klas adamdı vesselam :cool: ölümü tamamen kendi suçu üzüldüm mü evet ama her ölenin ardından yas tutsak bu seri okunmazdı :D

Kış rüzgarlari için en son 2017nin sonunda diyordu da yattı herhalde o iş :D Bir de targaryan tarihini anlatacak 2 kitap birden çıkacak deniyordu yine 2017 için.

Bu adam ölmeden tamamlayamaz muhtemelen ya da bilerek dizi bitsin diye bekliyor.
Ya sövmeyeyim diyorum dayanamıyorum abi neyi bekletiyorsun zaten kaç yaşına gelmişsin yayınla işte dizi sonrası satışlar patlasın istiyor diyeceğim ama bu saatten sonra parayı napacak bu ihtiyar :oleyo2: İnşallah bütün kitapları tez zamanda çıkarır :good:

Bu arada Sör Arthur Dayne için bu kadar övgü yağdıran Jaime dothrakileri gördüğünde tövbeye geliyor muhtemelen Drogo'yu görse tapartı :hhh: Robert'in de 'only fool would meet the dothraki in an open field' sözlerini unutmamak gerekir.

@Gannicus Robert belki bir turnuvada söylediğin isimlere rakip olamaz ama iş savaş alanına gelirse ikisinin de tozunu attırır. Ayık olsun herkes :at:

@Eustass Captain Kidd o üçlü dönemin en güçlülerinden ismini söylemediğin Oswell yanlış hatırlamıyorsam Kral muhafızlarının komutanıydı.

Açık alanda yapılan toplu bir savaşla teke tek düelloyu karşılaştırmak hatalı olur bana kalırsa. Dayne ve Drogo'yu karşılaştırmak zor bence heleki Dayne hakkında neredeyse hiçbirşey bilinmiyorken. İkisi de kendi kültirlerinde çok büyük savaşçılara olarak görülüyorlar ama bu iki kültür birbiriyle karşılaşınca ne olur orası muamma bana göre. Ben zırh avantajı yüzünden Dayne diyorum. (Sadece zırhı var buna birşey olmaz demek değil bu)
Bunu şu şekilde yorumluyorum Dothrakların atlarıyla beraber bir kaleyi kuşatmaya çalışması gibi. Kale güçsüzse bu kaleyi ele geçirebilirler ama kale güçlüyse bozguna uğrayıp otlaklarına geri dönerler.

@Gannicus Robert belki bir turnuvada söylediğin isimlere rakip olamaz ama iş savaş alanına gelirse ikisinin de tozunu attırır. Ayık olsun herkes :at:

@Eustass Captain Kidd o üçlü dönemin en güçlülerinden ismini söylemediğin Oswell yanlış hatırlamıyorsam Kral muhafızlarının komutanıydı.
Robert zaten bu ikiliyle dövüşüp de yenme ihtimali %30'dan fazla olan tek kişi dizide oyuncu seçimi olarak çok kötü bir seçim yapılması Robert'ı biraz geride görünmesine yol açıyor sadecr.

Robert zaten bu ikiliyle dövüşüp de yenme ihtimali %30'dan fazla olan tek kişi dizide oyuncu seçimi olarak çok kötü bir seçim yapılması Robert'ı biraz geride görünmesine yol açıyor sadecr.
Yanlış hatırlamıyorsam, Robert kitapta da şişman ve tembel bir adam olarak tasvir ediliyor. Sevdiği öldükten sonra kendini yemeğe ve içkiye veriyor. Zamanında hayvan gibi kalıbı olan bir adammış. Sırf Rheagar'ı teke tek dövüşte yendiği için bile saygı duyarım kendisine.

Yanlış hatırlamıyorsam, Robert kitapta da şişman ve tembel bir adam olarak tasvir ediliyor. Sevdiği öldükten sonra kendini yemeğe ve içkiye veriyor. Zamanında hayvan gibi kalıbı olan bir adammış. Sırf Rheagar'ı teke tek dövüşte yendiği için bile saygı duyarım kendisine.
Doğru hatırlıyorsun ama boy olarak çok kısa bir oyuncuyu oynatmışlar en kötü Sandor'a yakın boyutlarda birisi seçilebilirdi oyunculuk için

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık