Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sir Arthur Dayne vs Khal Drogo

Kim Kime Diş Geçirir ?

• Khal Drogo, Arthur Dayne'in kalbini yer.

Kullanılan: 20 16.4%
  • Şafağın Kılıcı, Drogo'yu Westeros'a gömer.

Kullanılan: 94 77.0%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 8 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    122
@Gannicus Robert belki bir turnuvada söylediğin isimlere rakip olamaz ama iş savaş alanına gelirse ikisinin de tozunu attırır. Ayık olsun herkes :at:

@Eustass Captain Kidd o üçlü dönemin en güçlülerinden ismini söylemediğin Oswell yanlış hatırlamıyorsam Kral muhafızlarının komutanıydı.
Hightower muhafizların başındaki adamdı.ilk ismini bilmiyorum bunun da.

Zaten Robert ve Nedi bu yüzden severim.Turnuvalar ile falan işleri olmaz.Savaşa gelince de bunlardan iyisi.Mesela şu tyrellerin gay olan çocuğu baya iyi turnuvalarda ama iş savaşmaya gelince ağlatırlar bunu.

Drogo'nun silahı zırhlara ters gelir. Sabahın Kılıcı olur galip. Sör Jorah bile dothrak liderlerinden birini zorlanmadan öldürmüştü zırh avantajından dolayı. Gerçi bu olay kitapta var mı, varsa nasıl anlatılmıştı pek hatırlamıyorum.

Drogo'nun silahı zırhlara ters gelir. Sabahın Kılıcı olur galip. Sör Jorah bile dothrak liderlerinden birini zorlanmadan öldürmüştü zırh avantajından dolayı. Gerçi bu olay kitapta var mı, varsa nasıl anlatılmıştı pek hatırlamıyorum.
Daha bugün o olayı kitaptan alıntıladım burada bence Jorah bal ile kazandı ama takdir senin buyur :bilmem:

Yanlışın var asıl mormontu doğradı o kan süvarisi ama jorah şanslıydı arakh kemiğine kadar saplanmıştı ve orada takılı kaldı o andan faydalanıp öldürdü adamı jorah. Herif o ana kadar dalga geçmişti jorahla hatta tam şöyle bir ifade var kitapta " şövalye elinden gelen en iyi şekilde hamle yapmaya çalışıyordu ama arakh o kadar hızlı savruluyordu ki Qotho'nun dört arakhı bir o kadar da kolu varmış gibi görünüyordu. Qotho hamle yapmak için one çıktı. Şövalyenin yüzünün sol yanından kan akıyordu ve kalçasına aldığı bir darbe bacak korumasında derin bir yarık açarak topallamasina sebep oldu. Qotho şövalyeye korkak, süt çocuğu, demir elbiseli hadım diye bağırarak alay ediyordu. Şimdi gebereceksin dedi. Arakh zırhın yarılmış yerinden içeri dalarak şövalyenin bacağına saplandı." O an arakh takılı kalmasa jorah bir kere bile vuramamisti Qotho ya.
Kim kimi doğranmış sence :sapkali:

Jorah zorlanmadan yenmemişti. Ama silahın ters olduğunu bende düşünüyorum

@RedTeroR Dayne ve Selmy'nin seviyesi geri kalanlardan farklı.Yanlış hatırlamıyorsam George R.R.Martin'in de böyle bir sözü vardı bulursam atarım onu sana.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık