Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sir Arthur Dayne vs Khal Drogo

Kim Kime Diş Geçirir ?

• Khal Drogo, Arthur Dayne'in kalbini yer.

Kullanılan: 20 16.4%
  • Şafağın Kılıcı, Drogo'yu Westeros'a gömer.

Kullanılan: 94 77.0%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 8 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    122
Vaktin varsa aç istersen. Bildiğim kadarıyla got ta dizi ile kitap arasındaki bilgi ve ayrıntı farkı lotr kadar değil. Yine de eksik kısım olursa yorumlarda yazılır editlersin sonra.
Biraz ders çalışayım halledebilirim vaktim olursa.

Eee peki bu Aragorn sahnesinde neler olmuştu?Orda yok muydu Witch? Bir de Gollum'un yüzük tayflarını olduremezsiniz dediğini hatırlıyorum sanki filmde.
Onları öldüremezler zaten yüzüğe bağlı onların yaşamları yüzük yok olunca onlarda öldü. Öldü demek ne kadar doğru bilmiyorum ama.

Yalnız bunu deneyen olmamış daha önce. Yani bir erkek de onu öldürebilir belki. Ortada böyle bir kehanet var, bunun doğru olduğunu kabul edip, ona göre konuşuyorum.
Ben de tam onu diyecektim. Deneyen olmamış daha önce zaten olsa ölürlerdi ki bence Aragorn alırdı Witch King'i tahminimce.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu Drogo Enel gibi, güçlü fakat kibirli tek eliyle öldürebilceği bi adamı küçümsediği için öldü. Enfeksiyondan gitti adam la. Arthur deşer

Yalnız bunu deneyen olmamış daha önce. Yani bir erkek de onu öldürebilir belki. Ortada böyle bir kehanet var, bunun doğru olduğunu kabul edip, ona göre konuşuyorum.
Kehanetten haberim yok da Wknın ölümüne Merrynin büyülü hançeri sebep oldu diye biliyorum.Ölümsüzlük zırhını mı ne kaldırmıştı o hançer.Zaten yazar da belirtmişti o hançerin höyüklerden alındıģıni.

@Hakili Yumruk

Kitapta Daynenin yanında ona eş kuvvette olabilecek 2 tane daha meşhur şovalye vardı.6v3 yaptılar ve hepsi öldü.

Kehanetten haberim yok da Wknın ölümüne Merrynin büyülü hançeri sebep oldu diye biliyorum.Ölümsüzlük zırhını mı ne kaldırmıştı o hançer.Zaten yazar da belirtmişti o hançerin höyüklerden alındıģıni.

@Hakili Yumruk

Kitapta Daynenin yanında ona eş kuvvette olabilecek 2 tane daha meşhur şovalye vardı.6v3 yaptılar ve hepsi öldü.
Hançer höyükten gelme, o yüzden normal bir hançer değil. Hem efsunlu, hem de Dunedain zamanından kalma.

@Hakili Yumruk

Kitapta Drogo'nun sahnesi nasıl tasvir edildi özet geçebilir misin?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık