Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sir Arthur Dayne vs Khal Drogo

Kim Kime Diş Geçirir ?

• Khal Drogo, Arthur Dayne'in kalbini yer.

Kullanılan: 20 16.4%
  • Şafağın Kılıcı, Drogo'yu Westeros'a gömer.

Kullanılan: 94 77.0%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 8 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    122
Glorfindel'in kehaneti değil miydi o. Çok saçma gelir o muhabbet bana. Sırf Glorfindel dedi diye
Yalnız bunu deneyen olmamış daha önce. Yani bir erkek de onu öldürebilir belki. Ortada böyle bir kehanet var, bunun doğru olduğunu kabul edip, ona göre konuşuyorum.

Hiçbir erkek Witch King'i öldüremez.
Güçten ziyade geleceğe yönelik bir kehanet değil miydi o?
Cümlenden “Witch King’i sadece bir kadın öldürebilir, erkeklere karşı mutlak dokunulmazlığı var” şeklinde yanlış yorumlama yapanlar olabilir çünkü.

Edit:Sonradan belirtmişsin bu hususu.

Eee peki bu Aragorn sahnesinde neler olmuştu?Orda yok muydu Witch? Bir de Gollum'un yüzük tayflarını olduremezsiniz dediğini hatırlıyorum sanki filmde.

Dayne zırhı sayesinde alır deyin ama daha iyi bir savaşçı demek olmuyor bana göre.''Savaşçı'' dediğin dothrakidir.Dothraklar bildiğin sokak çocuğu,hayatı sokaklarda geçip bu tarz kavga işlerine yatkın adamlar.Westeros'ta yaşayanlar dothrakilere oranla süt çocuğu gibi kalıyor.Ha illa aralarından Dayne,Selmy gibi isimler çıkmış ama dothraklarından zirve ismi Drogo'dan ''çok daha iyiler'' demek...bilemiyorum.

Drogo gerçekten hız ve gücün tek bedende buluştuğu nadir isimlerden.Aynı şekilde biri sırf zırhı sayesinde daha zor hasar alıyor diye ona daha iyi savaşçı demek ne kadar doğru ?

Jorah burda bildiğin zırhı sayesinde kazandı.Yoksa pertti.Dayne'de Drogo'yu yenerse bu zırhı sayesinde olur.Daha iyi bir savaşçı olduğu için olmaz.O yüzden zırhı sayesinde Dayne daha fazla şans veriyorum ama ''savaşçı'' dedi mi Drogo'dur.Ankette de bu kadar fark olmasına gönlüm razı olmadı.Drogo dedim.
Abi kitapta o zırh yüzünden kazanmiyor jorah Qotho'nun arakhı bacağına saplanıyor kemiğe takılınca çektiğinde gelmiyor o fırsatı kullanıp öldürüyor jorah. Yoksa o ana kadar bir darbe bile vuramamisti adam alay ediyordu onunla.
Drogo'yu zırh falan çok etkilemez zırhların avantajı olduğu kadar dezavantajı da var. Giyen kişinin hızını etkiler mutlaka. Hız deyince drogo'yu ayrı bir yere koyarım :sapkali:

Abi kitapta o zırh yüzünden kazanmiyor jorah Qotho'nun arakhı bacağına saplanıyor kemiğe takılınca çektiğinde gelmiyor o fırsatı kullanıp öldürüyor jorah. Yoksa o ana kadar bir darbe bile vuramamisti adam alay ediyordu onunla.
Drogo'yu zırh falan çok etkilemez zırhların avantajı olduğu kadar dezavantajı da var. Giyen kişinin hızını etkiler mutlaka. Hız deyince drogo'yu ayrı bir yere koyarım :sapkali:
Ben sadece diziyi takip ediyorum kitap bilmiyorum.Zaten konuda dizi-film sohbet konusunda açılmış.Yinede dediğin gibiyse zaten bizim düşüncemizi destekler.Dayne'ye şans vermemin nedeni aynı anda 4v1 yapabilmesi.Eğer Drogo o kılıcı aşıp tamamen yakın dövüşe(yumruk yumruğa) girerse zaten Arthur'u parça pinçik eder.Ha aşar mı bilemem ama şans veriyorum Drogo'ya.Zaten Drogo yenilirse de daha kötü bir savaşçı olduğu için değil zırhtan dolayı kaybeder.O yüzden Drogo'ya verdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık