Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Eyi siz sevmeyin tamam BvS zaten bu filmden 10 kat iyiydi. :hhh:
Şu ana kadar yapılan en iyi Marvel filmine kötü diyin :hhh:

yok ben kişisel olarak 2 filmi de kötü bulmadım, civil wara 7.7 dediysem bvs ye de 7.5 falan demişimdir.
ben mesela winter soldier ı bu filmden daha iyi buldum
Winter soldier tabiki daha iyi ama bu film Winter soldier'ı alıp Avengers ile birleştirmişler gibi olmuş hemde BvS gibi saçmada olmamış Dövüş sahneleri felan değinmiyorum bile komedi felan 10/10 siz ne bekliyordunuz bilmiyorum tam olmuş :good:
Genede 1-2 eksik nokta var misal Baron zimo - Mandarin gibi olmuş biraz moral bozdu maskeyi taksalar süper olurmuş. ek olarak finalde diğer Askerleri göstermediler bile ama son savaş o kısmı kurtardı.
Birde filmin ilk başları biraz garipti onun dışında eksik yok la filmde :D
[ Vision'un kazak özellikle :hhh:]

Winter soldier tabiki daha iyi ama bu film Winter soldier'ı alıp Avengers ile birleştirmişler gibi olmuş hemde BvS gibi saçmada olmamış Dövüş sahneleri felan değinmiyorum bile komedi felan 10/10 siz ne bekliyordunuz bilmiyorum tam olmuş :good:
Genede 1-2 eksik nokta var misal Baron zimo - Mandarin gibi olmuş biraz moral bozdu maskeyi taksalar süper olurmuş. ek olarak finalde diğer Askerleri göstermediler bile ama son savaş o kısmı kurtardı.
Birde filmin ilk başları biraz garipti onun dışında eksik yok la filmde :D
[ Vision'un kazak özellikle :hhh:]
abi ben çok güldüm filmde bilmiyorum. filmi giricem aldım bileti falan bir beklenti var acaba birileri ölücek mi kimin kolu kopacak kim sakat kalacak falan beklentideyim falan neyse film bitecek en son 2v1 döndü orda panter falan gizliden takip ediyor bunları diyorum ölsenize lan artık falan yane çok güldüm üzülmek isterdim biraz :D bir de dediğin gibi vision çok güldürdü, sadece kazak değil.tony soruyo buna böyle bir şey oluyor muydu diye, valla bende bilmiyordum dese altıma ederdim heralde , benim için müzikler çok eksik kalmış vurmadı bana birde

abi ben çok güldüm filmde bilmiyorum. filmi giricem aldım bileti falan bir beklenti var acaba birileri ölücek mi kimin kolu kopacak kim sakat kalacak falan beklentideyim falan neyse film bitecek en son 2v1 döndü orda panter falan gizliden takip ediyor bunları diyorum ölsenize lan artık falan yane çok güldüm üzülmek isterdim biraz :D bir de dediğin gibi vision çok güldürdü, sadece kazak değil.tony soruyo buna böyle bir şey oluyor muydu diye, valla bende bilmiyordum dese altıma ederdim heralde , benim için müzikler çok eksik kalmış vurmadı bana birde
Tony veya Bucky ölse film daha iyi olabilirdi tabi ama diyorum işte İnfinity war için saklıyorlar [ umarım ] bu arada spoiler verdiysek Sorry :ehe:

Civil War ile ilgili baya şey denmiş ama ben de bir iki kelime yazayım istedim.

Captain'i hiç sevmezdim bu filmden sonra tiksindim resmen. Marveldaki en boş, en gereksiz, en balon karakter sanırım. Keşke filmin sonunda ölseydi diye bekledim de öldürmediler adamı, sanki çocuk filmi izliyoruz arkadaş. :mad:

Gereksize kinimi kustuktan sonra kalan için yorum yaparsam eğer, en hoşuma giden şey kesinlikle spidey. Abi ne güzel olmuş öyle, resmen şimdiden sabırsızlanıyorum yeni solo filmi için. Sonunda hakkında verecekler gerçek reyizin. :at:

Rezalet bir film olsaydı bile spidey sayesinde 6 puan verebileceğim bir filmdi. Ama film genel manada güzel olduğu için 10 üzerinden 8 puanı hakediyordu. :good:

Not: Imax'i önden izlemeyin size en büyük tavsiyem olsun bu. :)

X-men için de hafta başında bileti aldık, şimdiden yerler dolmadan, haftaya cuma günü için. Valla bu ara filme doyuyoruz resmen. Hatta bir çılgınlık yapıp angry birdse bile gidebilirim. :fool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık