Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Silvers Rayleigh vs. Charlotte Katakuri

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    147
Geleceği görüyor olsaydı bu geleceği görme olayının açıklandığı bölümde Rayleigh yemeğinin Luffy tarafından düşürülecegini de görürdü Emre. Orda direk k.haki üzerine eğitim veriyor. Elini tutardı yemeğini devirtmezdi.
Böyle bir yeteneği olsa bile yeteneği açık gezmez ki adam. Her an 2 saniye sonra ne oluyor diye mi bakacak? Ki orda Luffynin gözünü bağlamıs k haki eğitimi veriyor. Saldırıdan kaçarsan yemek yersin diyor. Ray orda geleceği görmeyi kullansa Luffynin kaçacağı tarafi da bilir oraya vururdu böylelikle Luffy hiçbir zaman kaçamazdı darbeden ve bu eğitim manasız olurdu. :)

Böyle bir yeteneği olsa bile yeteneği açık gezmez ki adam. Her an 2 saniye sonra ne oluyor diye mi bakacak? Ki orda Luffynin gözünü bağlamıs k haki eğitimi veriyor. Saldırıdan kaçarsan yemek yersin diyor. Ray orda geleceği görmeyi kullansa Luffynin kaçacağı tarafi da bilir oraya vururdu böylelikle Luffy hiçbir zaman kaçamazdı darbeden ve bu eğitim manasız olurdu. :)
Bana göre yeterli bir açıklama değil Mahir. :(

Kuma, Kizaru'nun yapamadığını yapıp Ray-san'a vurabilirmiş öyleyse. O sıralar bu yetenek aklında yoksa bile; ileride bağlanabilir diye düşünüyorum ben doğrusu.
Diyorum ya bunun bahsedildiği bölümde Rayleigh için bunu çizerdi. Adam yemeği düştü diye şaşkınlıktan ağzı 2.80 açılmış. Hani normal bir durumda değil. Rayleigh zaten k.haki eğitimi veriyor. Öyle egitimin içindeyken farketmeyecek ise ne zaman farkedecek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık