Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Silvers Rayleigh vs. Charlotte Katakuri

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    147
Rayleigh Kizaru ile dövüşüyor Katakuri ise Rayleighin öğrencisiyle uğraşıyor. Öğrencisine bile gücü zar zor yetiyorsa bu adam yaşayan efsaneyi, Garpın ünlem işaretiyle gösterdiği elemanı nasıl alacak merak ediyorum.

Sonuna kadar iddia ederim sabahlara kadarda tartışabilirim ama yeri ve zamanı değil.

Rayleigh bugün korsanlığa dönse yarın yonkou. Ama tabii fanlar tarafından ciddiye alınması için bir kılıç sallamayla ayı kesmesi lazım ne bileyim yonkou dövmesi falan lazım. Korsanlar Kralının sağ koluymuş peee ne ki zaten bu unvan :D

Hasta hasta Beyazsakal bile ayakta ölmüşken Rayleigh gibi bir yaşayan efsane Katakuri'yi anca parka götürür.

Ray 78 yaşında gençler yoksa ben mi yanlış biliyorum, ha tabi döver bunu ama adam değildir işin o kısmı ayrı :oleyo2:

Ray çok iyi k.haki sahibi. Adadaki canavarların sayısını ve Luffy'e göre seviyelerini biliyordu. Kata gibi geleceği görüp görmediği meçhul yalnız Kata'nın bu avantajını çok etkili kullanamayacağı bir rakip. Genel yetenek olarak da bir tık öndedir. Zorlanarak alır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık