Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Shimotsuki Ryuma vs. Monkey D. Garp

Bu savaşı kim kazanır?

• Ryuma, onun köyünden değilmişçesine böler.

Kullanılan: 120 39.2%
  • Garp, Chinjao'ya yaptığı gibi kötürüm de bırakmaz, kelle paça yapar.

Kullanılan: 136 44.4%
  • Berabere kalınır, ardından ek sıkışılır.

Kullanılan: 50 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    306
Ryuma varken Şelale var mıydı ?

Wano'yu açmak şelaleyi kaldırmakmış ya hani tam aklımda değil son bölümlere pek bakmadığımdan.

Eğer şelale yokken Ryuma yaptıklarını yapmışsa Ryuma > diğerleri net.

Wano'yu açmak şelaleyi kaldırmakmış ya hani tam aklımda değil son bölümlere pek bakmadığımdan.

Nika için Tanrı, Ryuuma için de Nikanın rakibi denmedi mi en son, Wanoyu hızlı okuyup gecmediysem Ryuumaya Nika harici kimse rakip olamaz işte. :)

Zamanında Ryuma demişim. Garpa başka rakip de bulamayıp tarih öncesine gitmişiz zaten. Bu da Garpa yazar :)

Eskiden serinin en üst güçleri Roger, Beyazsakal ve Garp'tı. Fakat seri ilerleyince güç dengeleri de yükseldi, artık bu karakterler okuyucuyu kesmez oldu ve Oda bu üçlünün tahtına başka karakterleri koydu: İm, Rocks, Joy Boy, Ryuuma...
Alt üçlüden herhangi birini bu yeni dörtlüden birini yenebileceğini sanmıyorum. Garp da Ryuuma'yı alamaz o yüzden.

Eskiden serinin en üst güçleri Roger, Beyazsakal ve Garp'tı. Fakat seri ilerleyince güç dengeleri de yükseldi, artık bu karakterler okuyucuyu kesmez oldu ve Oda bu üçlünün tahtına başka karakterleri koydu: İm, Rocks, Joy Boy, Ryuuma...
Alt üçlüden herhangi birini bu yeni dörtlüden birini yenebileceğini sanmıyorum. Garp da Ryuuma'yı alamaz o yüzden.
Açıkçası serinin şu aşamasında Nika-Ryuma-Xebec-Im sama Roger ve Wb ikilisinden güçlü duruyorlar güçlü çıkacaklar gibi hissediyorum.Xebec’in ayağını 2vs1 kaydırmışlar zaten üstelik Los Galacticos gibi yıldızlar kadrosuna kaptanlık yapmış.Garp Roger ve Wb etmez sonuç belli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık