Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shanks

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 375 83.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 73 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    448
Aynen yatağa yatarken önce düşmemiş gerekiyor. :D Mesela bir şeyi almak için egildigimizde de düşmüş oluyoz.

WB diz çökmedi demek için bu kadar ileri gidiliyor.:(
Sen ne kadar düz bi insan oldun ya, düşmanları diz çöktüremedi diyorum bak hastalıktan diyorum illa bilale anlatır gibi olacak xD

Canım düşmanlarının diz çöktürmesi zor düşmanlarının.

Çok güzel bir yazı olmuş eline sağlık ama son cümle hakkında aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Luffy ile aralarında bir bağ var ve bu bağdan yola çıkarsak, Shanks'in arkadaşlarının ve yakınlarına karşı herhangi bir kötü durumda onun arkasında durmaması bana garip geliyor. Shanks'in doğasına aykırı bir durum.
Öncelikle teşekkür ederim.:sapkali:
Shanks ile Luffy arasında ki bağ tabi ki göz ardı edilemez fakat Luffy kendi korsan macerasına başladığından bu yana Shanks tarafından aldığı yardım sıfırdır. Marineford tartışılabilir fakat benim görüşüme göre Shanks savaşı Luffy olmasa da bitirecekti. Özellikle Beyazsakal ile yaptığı konuşmada aslında bu koca savaşı da başlamadan bitirmeye çalışıyordu.Yani şuana kadar Luffy'e özel desteği yoktu seri boyunca. Logue town'da Luffy'i kurtaran Dragon'du, Sabody takım adalarında ise Kuma ve 2 yıllık arada Luffy'i hakide eğiten Rayleigh oldu. Bunu deme de ki amacım 2 yıl önce Luffy gayette ölebilirdi ve o Shanks'in tabi ki bir arkadaşıydı. Yani Luffy'e inanıp onu kendi kaderine bıraktı.

Bir örnek daha vermek istiyorum konuyu çok dağıtmadan, eğer Karasakal, Ace yerine zamanında Luffy'i denizcilere teslim etseydi onu kurtamak için Beyazsakal korsanları, devrimciler gelirdi fakat Shanks ve tayfası Luffy'i kurtarmak için değil bu sırada meydana gelen savaşı bitirmek için gelirlerdi. Shanks benim gözümde böyle bir adam. Biliyorum insanları belkide öleceğe bir kadere bırakmak biraz zalimce geliyor Shanks karakterinde birisi için, ama oynadığı kumarın özü buydu işte.

Shanks’ı görmeden 100 sayfa olmuş.Beklenti var Oda boşa çıkarmasa bari :D
Hükümet olayı sayesinde beklenti çıakrdı.Aksi takdirde öyle boş bir korsan olsaydı hayal kırıklığına uğrardım.Tipe bak,sanki sadrazamın sol kaşığını bekliyoruz yüzlerce bölümdür.:gamyon:

Mihowk'un gölgesinde kalsa da büyük bir karakter, kendisini seviyorum. Teach ile savaşı seride en çok ilgimi çeken şey.
Bence tam tersi oluyor.Mihawk ve Shanks vs atarken Shanks haki kapatıyormuş falan :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık